FROCH: KLICZKO NADAL STANOWI RYZYKO

Czas działa na niekorzyść Władimira Kliczki (64-4, 53 KO), ale zbliżający się do czterdziestych pierwszych urodzin Ukrainiec nadal stanowi zagrożenie dla Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO), uważa rodak mistrza wagi ciężkiej Carl Froch.

- Im dłużej Kliczko będzie pauzować, tym lepiej dla Joshuy. Nie walczył od prawie roku, od walki z Tysonem Furym, a wiemy, że z wiekiem jesteśmy coraz słabsi - mówi były mistrz wagi super średniej, a obecnie analityk brytyjskiej telewizji Sky Sports.

- Nawet jednak przyszłą wiosną Kliczko będzie stanowić zagrożenie. Mogę to zagwarantować. Motywacja nie powinna być dla niego problem. Wiemy, że nie potrzebuje już pieniędzy, ale na pewno nie chce zakończyć kariery porażką z Furym. Może i Joshua byłby faworytem, ale Kliczce nie można niczego odbierać - dodaje.

Pojedynek Joshua-Kliczko wstępnie planowany był na grudzień, ale Ukrainiec doznał kontuzji, a poza tym oba obozy doszły do wniosku, że lepiej poczekać z tą walką, aby ją lepiej wypromować. Obecnie mówi się, że pięściarze skrzyżują rękawice w marcu lub kwietniu przyszłego roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 26-10-2016 14:19:22 
FROCH: KLICZKO NADAL STANOWI RYZYKO


Przede wszystkim ryzyko zaśnięcia przed TV.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 26-10-2016 14:29:12 
Ryzyko jak na razie na papierze .Obije ogórka któregoś pseudo mistrza WBO,WBA i pod pretekstem kontuzji zakończy karierę. Walka z AJ dla niego to ryzyko bardzo duże.No i Wilder niedługo zacznie boksować.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-10-2016 14:48:14 
Pewnie że stanowi ryzyko i to ogromne dla każdego pięściarza bez wyjątku. Teraz sobie zrobi jakiś cykl kreatynowy od których trochę odpoczywał ostatnio i będzie czekał na rozwój sytuacji. Może polować będzie na Tysona który ponoć w podobnym okresie miał już wracać? A może będzie chciał zdobyć najłatwiejszą drogą jakikolwiek pas i odejść bo zdaje sobie sprawę że za moment będzie miał już 41 lat i formy sprzed lat nawet z największą motywacją już nie osiągnie? Kto wie.

"No i Wilder niedługo zacznie boksować"

Wilder? Bez kitu. Facet ma zaległości do nadrobienia i nie wiadomo czy po zajęciu się nimi nadal będzie na szczycie więc Deontay nie ma z Władimirem na tę chwilę nic wspólnego.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 26-10-2016 15:07:46 
Nie będzie żadnej walki Kliczka z Joshuą kto na nią liczy jest naiwny.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-10-2016 15:46:59 
"Nie będzie żadnej walki Kliczka z Joshuą kto na nią liczy jest naiwny"

Bo ja wiem czy naiwny? Napalać się nie ma co bo piszemy tu o mega ryzykownym starciu dwóch panów którym porażka mocno by zaszkodziła + jeden z nich miał zupełnie inne plany i za moment stuknie mu 41 lat ale jeśli Wład naprawdę myśli o dalszym boksowaniu na poważnie to możliwa opcja.
 Autor komentarza: matd
Data: 26-10-2016 16:05:38 
Wlad wypowiedzial sie dla bilda i stwierdzil,ze przez mysl nie przeszlo mu konczyc kariery.Dodal tez,ze liczy na kilka - nie na jedna - kilka spektakularnych walk,wiec mi sie wydaje,ze do tej walki moze dosjsc..Nie na darmo to rozdmuchali i napompowali ;) ... Bedzie tak jak myslalem na poczatku - za nim naprawde uwierzylem w ta walke w grudniu - czyli zaczeli promocje,wiosna/lato wembley i skoszenie ogromnego szmalu. Jak nic sie nie wydarzy nie przewidzianego,to ta walka sie odbedzie i to dosc szybko.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-10-2016 16:14:20 
http://www.boxingforum24.com/threads/wlad-injured-no-wba-title-fight-for-december.575460/page-3

Matd

Czyli dokładnie tak jak napisał członek teamu CHEF na esb. Chwytaj i sprawdź. Oczywiście gość nie jest żadną wyrocznią i pewnikiem ale ma to sens. Jeśli Wład nie zamierza kończyć trudne walki i tak są nie do ominięcia chyba że nie mówi całej prawdy i chce się wycofać z boksu o co też pretensji mieć nie można. W wieku 41 lat będzie z nim tylko gorzej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.