HAYE: ŻAL JOSHUY, KLICZKO TO BYŁ IDEALNY RYWAL

David Haye (28-2, 26 KO) żałuje, że nie dojdzie - przynajmniej nie w grudniu - do walki Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO) z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO).

- Kliczko to był dla niego idealny rywal. To wielka walka, byłoby olbrzymie zainteresowanie. Wprawdzie Kliczko przegrał ostatni pojedynek i nie boksował od roku, ale nadal ma nazwisko, które budzi emocje. Żal Joshuy. Dzięki tej walce wszyscy by się o nim dowiedzieli, mógłby ogłosić: "tak, to ja jestem królem wagi ciężkiej". Szkoda, że nie dostanie tej szansy - mówi "Hayemaker".

Walka Joshua-Kliczko nie została potwierdzona, ale były plany, aby odbyła się 10 grudnia. W poniedziałek poinformowano, że Ukrainiec doznał kontuzji łydki i w tym roku nie wróci już na ring. W tej sytuacji AJ we wspomnianym terminie skrzyżuje rękawice z kimś innym.

- Pewnie będzie walczyć z Erikiem Moliną, który został znokautowany w pierwszej rundzie przez Arreolę, więc nie ma co liczyć, że taka walka potrwałaby długo. Nie będzie boksować z Price'em, sądzę, że padnie na Molinę, jestem tego właściwie pewien - stwierdził Haye.

Tak samo jak jego młodszy rodak, 36-letni Haye ma stoczyć kolejną walkę w grudniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Raaadziu
Data: 25-10-2016 13:32:59 
Co za debil... Co prawda klitscho przegral ostatnia walke ale ma nazwisko hahaha... Gosc jest tysonem naszej ery czy sie komus to podoba czy nie... Mistrz swiata 10 lat!!! A davidek obija de morich i giogjiejow jakichs ... Davidku za 20 lat kazdy bedzie pamietal klitsche... A ciebie nie...
 Autor komentarza: Raaadziu
Data: 25-10-2016 13:35:54 
Ps. Nie chcial sie bic z briggsem, a davidek to taki briggs naszej ery... Mysli ze byl dawno dawno temu mistrzem swiata LHW a potem przekrecili Giganta i dostal WBa to teraz kazdy bedzie blagal o walke z nim... Wilde,Fury,Joshua i Klitscho leja go ciezko...
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 25-10-2016 16:36:30 
Haye był mocnym mistrzem w Cruiser nie w LHW. W HW wielkim mistrzem nie był bo kontrowersyjnie z Wałujewem a potem obrony z PastPrimie Ruizem i Omdlejem no i przegrana unifikacja z Władem. Haye, Pulew to by byli konkretni rywale w trybie last minute dla AJ.
 Autor komentarza: Raaadziu
Data: 25-10-2016 17:16:02 
Zgadzam sie Granitechin
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.