KAMIL ŁASZCZYK PEWNIE WYPUNKTOWAŁ GUDELA

Zgodnie z przewidywaniami Kamil Łaszczyk (23-0, 8 KO) ograł Piotra Gudela (5-2-1) na krótkim dystansie sześciu rund, zwyciężył na punkty i czekać teraz będzie na rozwój sytuacji w wadze piórkowej.

Pięściarz z Białegostoku ostro ruszył do ataku, ale wrocławianin szybko ostudził jego zapały prawym sierpowym na szczękę. Poprawił też lewym hakiem w okolice wątroby, który wyraźnie zrobił wrażenie na jego kumplu. W kolejnych minutach Gudel nadal starał się wywierać pressing, jednak szybki na nogach Łaszczyk (WBO #3) rzadko popełniał błędy, sprytnie kontrował, a przy tym konsekwentnie szukał miejsca pod łokciami rywala.

KAMIL ŁASZCZYK: SERWIS SPECJALNY >>>

O dominacji nie było mowy, ale rozluźniony Kamil pewnie wygrywał rundę po rundzie, boksując na refleksie, z opuszczonymi rękami. Piotrek odstawał szybkościowo, jednak do samego końca starał się ambitnie odwrócić losy pojedynku. I za to brawa. Sędziowie nie mogli mieć wątpliwości, choć jeden z nich zdołał doszukać się jednej rundy dla Piotrka (60:54, 60:54 i 59:55).

- Mogę boksować dużo lepiej, ale brakuje mi ciągle regularnych startów i walk. Mam za długie przerwy, przecież jestem nadal młodym zawodnikiem. Muszę mieć adrenalinę i oficjalne starty. Boksując z mocnymi rywalami nakręcam się jeszcze bardziej, skupiam tylko na tym i właśnie takich pojedynków potrzebuję. W boksie olimpijskim potrafiłem wygrywać z medalistami mistrzostw świata i Europy, więc czuję się gotowy na każdego - powiedział po zejściu z ringu Łaszczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zombi
Data: 22-10-2016 23:33:38 
Łaszczyk niestety cienko. Słabo na nogach, szkoła łapina do takich wag to pomyłka.
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 23-10-2016 09:01:03 
Nie było tak źle. Łaszczyk w miarę szybki, zrobił swoje i wygrał.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 23-10-2016 09:13:19 
Łaszczyk z wielkimi aspiracjami powinien ośmieszać Grudla...
Karcić go, kontrować.
Jak było każdy widział.

No a może Grudel jest taki dobry !
 Autor komentarza: cinek11
Data: 23-10-2016 11:25:25 
Gudel jest dobry, ten chłopak ma serce do boksu i zawsze oglądam go z przyjemnością.
 Autor komentarza: TRM
Data: 23-10-2016 13:35:33 
pisałem już to gdzieś wcześniej odnośnie Łaszczyka. gość wyjechał parę lat temu do stanów do Kołodzieja, ale nie stworzył sobię żadnej bazy. trochę boksował w usa , trochę wracał do polski. trenerów to mial nie wiem ilu? de leon, bashir, wilczewski, chico rivas teraz łapin. przez 5 lat kariery zawodowej to jeden trener na rok. gdyby się uparł na te stany i tylko tam siedział i boksował to może do pory mialby kontrakt z samym margulesem, a tak swoje udziały w jego karierze kołodziej oddał i będzie się musiał męczyć z babilonem
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 23-10-2016 18:36:51 
Trenerzy to jedno ale on po prostu nie dosc ze walczy zadko to jeszcze ze slabszymi Spoko rekord rosnie ale w ten sposob to stoi w miejscu czyli sie cofa
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.