LUCAS BROWNE GOTOWY WALCZYĆ Z KLICZKĄ

Walka Kliczko-Joshua stoi pod znakiem zapytania, zgłaszają się więc inni chętni do potyczki z Ukraińcem. Jednym z nich jest Lucas Browne (24-0, 21 KO).

- Jak już powiedziałem, Browne może walczyć z każdym. Jeśli otrzymamy telefon od Kliczki, na pewno weźmiemy taki pojedynek - mówi menedżer Australijczyka Matt Clark.

- Trenuję i mam coś do udowodnienia. Jestem w stu procentach gotowy na walkę z Kliczką - dodaje z kolei sam zawodnik.

KTO DLA KLICZKI, KTO DLA JOSHUY? >>>

Stawką walki Kliczko-Browne miałby być wakujący pas WBA, którego zrzekł się niedawno Tyson Fury. Wiadomo już, że Ukrainiec będzie boksować 10 grudnia, ale nie wiadomo, czy z Joshuą czy innym zawodnikiem. Możliwe, że do pojedynku z Anglikiem dojdzie dopiero latem przyszłego roku - o ile obaj będą do tego czasu wygrywać.

Browne dzierżył w przeszłości tytuł WBA w wersji regularnej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 19-10-2016 15:13:43 
Brown ma szanse jak 1 do 4 ale kwapi się do walki bo pewnie zarobi życiówkę, oby doszło do pojedynku Joshua Kliczko bo to będzie mało ciekawe jak i cały rok w HW żadnego topowego pojedynku.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 19-10-2016 16:18:53 
Tytuł powinien brzmieć "Lucas Brown gotowy na wypłatę życia".

WBA powinno usankcjonować walkę Joshuy z Kliczką. Ale równie dobrze mogą rozłożyć parasol ochronny nad Władzią i ogłosić, że o ich zwakowany pas zawalczą właśnie Kliczko z Brownem. Joshua nie, bo on jest czempionem IBF i nie ma go w naszym rankingu. Najprawdopodobniej tak to wszystko będzie wyglądało...
 Autor komentarza: kibicfg
Data: 19-10-2016 16:40:40 
Szanse 1 do 4? Nie ma żadnych szans. Browne to no name który dał równą walkę z Czagajewem. Czagajewem, który w formie i stanie zdrowia jakiej był w tej walce w ogóle licencji bokserskiej nie powinien posiadać.
 Autor komentarza: NATHAN
Data: 19-10-2016 19:25:06 
No proszę, czyli pewnie będziemy mieli atrakcję : Kliczko vs Ryszard Rynkowski.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 19-10-2016 19:55:55 
Moim zdaniem Lucas Browne jest pięściarzem niedocenianym i ma umiejętności by pokonać nawet takich zawodników jak Deontay Wilder czy Anthony Joshua, ale Władimir Kliczko to dla niego zbyt duże wyzwanie. Tu nie będę oryginalny - Kliczko faworytem, ale może zobaczymy przez kilka rund dobrą walkę.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 19-10-2016 22:35:41 
Ma charkter i jaja ten gość i niezłe uderzenie dość mocne ale to fizol bez techniki coś ala odpowiednik innego czarnego Fizola Dilliana Whitea bardzo małe szanse na ugranie czegoś z Wladem będzie tko lub klasyczne ko i tyle wtemacie HEarn menager Joshuoi prawdopdobnie nakręcał specjalnie żeby zwiększyć zainteresowanie Joshuą typowy krętacz niedotrzymujący słowa promotor
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.