RING TELEGRAM: 19 PAŹDZIERNIKA 2016

Na dzień dobry prezentujemy Wam dawkę wiadomości w pigułce w naszym cyklicznym Ring Telegramie. Zapraszamy.

"The Problem" to jednak ksywka idealnie pasująca do Adriena Bronera (32-2, 24 KO). Amerykanin w ramach "przygotowań" do grudniowej walki oraz lutowego ataku na tron WBA kategorii junior półśredniej... poddusił podobno kelnerkę w jednym z nocnych klubów w Las Vegas. Ot taki mały "sparing".

Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO) nie porzuca marzeń spotkania z Miguelem Cotto (40-5, 33 KO), z którym był już łączony jakiś czas temu. Meksykanin chciałby zmierzyć się z Portorykańczykiem w umownym limicie 148 funtów, czyli na granicy 67,1 kg.

Francesco Pianeta (32-2-1, 18 KO) zaprzepaścił w zeszłym roku wielką szansę, gdy zaatakował pas WBA Regular wagi ciężkiej. Bo choć niewątpliwie zawsze był w cieniu Rusłana Czagajewa, to podstarzałego Uzbeka w tamtym czasie mógł już spokojnie wypunktować. Przegrał szybko i teraz musi na nowo udowodnić, że warto w niego inwestować. Mocnym sprawdzianem powiniem być pojedynek zaplanowany na 5 listopada w Monachium. Naprzeciw niego stanie może nie straszący rekordem, ale naprawdę solidny i trudny do boksowania Timur Musafarow (8-2, 7 KO).

W minioną sobotę Adrian Granat (14-0, 13 KO) zastopował w szóstej rundzie Franza Rilla, zdobywając przy okazji pas IBF International wagi ciężkiej. Ponad dwumetrowy Szwed kolejny pojedynek stoczy w lutym w swoim ukochanym Malmö, gdzie się urodził i mieszka na co dzień.

Rico Mueller (20-1-1, 14 KO), któremu jedyną porażkę zadał Łukasz Maciec, związał się kontraktem z Gregiem Cohenem i już pojutrze spotka się z Jeffem Hornem (14-0-1, 9 KO). Będzie to eliminator do drugiego miejsca w rankingu federacji IBF wagi półśredniej.

21-letni Tim Tszyu, potomek wspaniałego Kostyi Tszyu, w grudniu zaliczy zawodowy debiut. - Dorastałem przy boksie i to moje przeznaczenie. Pracuję tym samym systemem, w jaki sposób trenował mój tata - chwali się młody adept pięściarstwa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.