DeGALE POTWIERDZA - KOLEJNA BĘDZIE UNIFIKACJA

James DeGale (23-1, 14 KO), mistrz świata IBF, potwierdził, że kolejny jego pojedynek będzie stanowić unifikację w wadze super średniej. Anglik ma się zmierzyć z Badou Jackiem (20-1-2, 12 KO), czempionem WBC.

- Otrzymałem telefon, że data i hala są potwierdzone. Będzie trochę później, niż zakładano, ale walka się odbędzie - stwierdził Anglik w niedzielę na Twitterze. Wpis opatrzył hashtagiem #unification.

DeGale i Jack stoczyli jak dotąd po dwa pojedynki od czasu zdobycia tytułów w ubiegłym roku. DeGale pokonał Luciana Bute i Rogelio Medinę. Jack z kolei zwyciężył George'a Grovesa, po czym zremisował z Bute.

Co ciekawe, obaj pięściarze zostali mistrzami świata po zwycięstwie nad rywalem o nazwisku Dirrell. Anglik pokonał Andre, Szwed natomiast jego młodszego brata Anthony'ego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pavlus
Data: 17-10-2016 15:41:22 
Czwarte z rzędu SD Badou Jacka :D
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 17-10-2016 17:07:17 
@up:
Oj kolego tutaj akurat się mylisz.
Jack tutaj nie da już rady wyciągnąć SD ani MD. DeGale go zdeklasuje na punkty. Co prawda pracuje tylko 1,5 minuty w rundzie, ale to wystarczy, zobaczycie :)
ogólnie jeśli mam być szczery to prócz Ramireza, który może dać naprawdę świetną walkę to nie widzę nikogo w SMW kto mógłby Chunkiemu zagrozić póki co...on zrobił wprost kosmiczny progress od walki z Grovesem, której notabene wcale nie przegrał.
 Autor komentarza: TRM
Data: 17-10-2016 20:05:54 
Callum Smith może później sprzątnąć Degela. O tym coś wspominał Hearn że zwyciężca tej walki ma spotkać się własnie ze Smithem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.