KHAN, PASCAL I MARTIROSYAN PRZYSTĄPILI DO CLEAN BOXING PROGRAM

Kilku spóźnialskich zapisało się do udziału w Clean Boxing Program, programie antydopingowym World Boxing Council.

W tym tygodniu federacja opublikowała listę 25 pięściarzy, którzy nie zarejestrowali się w terminie i tym samym zostali wykluczeni z jej rankingów. Wśród nich byli m.in. Amir Khan (31-4, 19 KO), Jean Pascal (30-4-1, 17 KO) i Vanes Martirosyan (36-3-1, 21 KO).

Wszyscy trzej zawodnicy nadrobili już zaległości i przystąpili do programu. W listopadzie zostaną przywróceni do zestawień WBC.

Swoje pozycje odzyska też kilku innych pięściarzy. Federacja poinformowała, że w trakcie procesu rejestracji do CBP są m.in. Felix Verdejo (22-0, 15 KO) oraz Henry Lundy (26-6-1, 13 KO).

CBP to program całorocznych wyrywkowych badań antydopingowych, którym objęci są wszyscy mistrzowie świata i zawodnicy z czołowej piętnastki rankingów WBC. Do udziału w programie zgłosiło też ponad 70 pięściarzy, którzy znajdują się poza piętnastką i nie mieli takiego obowiązku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 15-10-2016 21:03:01 
Sam Pascal twierdzi, że do programu Clean Boxing Program dołączył już 19.09 co zresztą poparł zamieszczając na twitterze skan odpowiedniego dokumentu...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.