GALA TBP I AGP PRZESUNIĘTA O JEDEN DZIEŃ DO ŁOMIANEK

Pięć dni temu informowaliśmy Was o wspólnej gali Mariusza Grabowskiego i Andrzeja Gmitruka, jaką mieli zorganizować 4 listopada w Żyrardowie. Ten wieczór został jednak przełożony na 5 listopada (sobota) w Łomiankach.

Grupy Tymex Boxing Promotion oraz AG Promotion pomimo "pomocy" innych i pewnych trudności robią swoje. Plan pozostaje ten sam - dwie walki wieczoru, a w rolach głównych Dariusz Sęk (26-2-1, 8 KO) oraz Ewa Brodnicka (11-0, 2 KO).

Brodnicka spotka się w pierwszej obronie tytułu mistrzyni Europy wagi lekkiej z Anitą Torti (10-5-1, 3 KO). Nie wiadomo jeszcze, kto stanie naprzeciw Sęka. Grabowski zaoferował walkę z Darkiem swojemu zawodnikowi - Michałowi Gerleckiemu (13-1, 7 KO), lecz ten zgłosił kontuzję ręki. Niebawem powinniśmy jednak poznać nazwisko przeciwnika Sęka, ale również pozostałych zawodników. A kogo jeszcze zobaczymy w Łomiankach?

Na pewno pokaże się "ciężki" Marcin Siwy (15-0, 6 KO), najlepszy polski pięściarz w kategorii junior półśredniej, Michał Syrowatka (15-1, 4 KO), a także Sasza Sidorenko (4-0). Być może będą też inne "transfery", ale póki co pewnych jest tych pięć potyczek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 11-10-2016 07:13:27 
Zaczyna byc ciekawie w ciezkiej. Szkoda ze nie ma to wartosci chocby w Europie ale podobnie jak z nozna, mozna sie nie wychylac i czuc sie dobrym bo miedzynarodowka
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 11-10-2016 07:19:35 
nieprzyjemnie weryfikuje. Ja kostiumem Brodnickiej zachwycac sie nie bede ale chcialbym by zawalczyla bez pontona i pokazala ze potrafi boksowac w niedalekiej przyszlosci weryfikacja z Sidorenko i pozniej chyba jednak Playboy, ktory gdyby nie photoshop pewnie z nia bym kupil. Szkoda mi Seka bo przy innym promotorze to zaplecze czolowki swiatowej ale bez perektyw, jest lepszym technikiem niz Fonfara ale w Polsce niczego nie osiagnie.
 Autor komentarza: tyler
Data: 11-10-2016 17:20:37 
Dariusz Sęk usypia swoich widzów, Brodnicka pływa w pancerzu. Będzie to mizerna gala z takim składem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.