DE LA HOYA: WIERZĘ W FURY'EGO, WRÓCI SILNIEJSZY

Słynny Oscar De La Hoya wierzy, że mistrz wagi ciężkiej Tyson Fury (25-0, 18 KO) zdoła się uporać ze swoimi problemami i będzie jeszcze święcić wielkie sukcesy w ringu.

Przed odwołaną już walką rewanżową z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) w organizmie Anglika wykryto obecność kokainy. Sam bokser przyznał później, że zażywa kokainę w dużych ilościach.

De La Hoya dobrze wie, jak to jest. I on zmagał się w przeszłości z uzależnieniem od kokainy i alkoholu. Dzisiaj ma to już za sobą i realizuje się jako czołowy promotor w USA.

- Myślę, że Fury wróci silniejszy niż kiedykolwiek. Musi tylko otrzymać pomoc i się jej trzymać. To będzie najtrudniejsza walka jego życia, ale sądzę, że może ją wygrać. To wojownik. Wierzę w niego - powiedział "Złoty Chłopiec".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zygus332
Data: 08-10-2016 14:31:28 
Ile można słuchać użalania sie nad sie nad Furym ? Dajcie spokój, niech nie wraca ! To żaden wielki mistrz. Troche pajacowania i tyle. I niech w końcu ogłoszą że zabierają mu te pasy bo wtedy będzie ciekawie !
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 08-10-2016 14:39:29 
Wielką zasługą Furego jest uwolnienie wagi ciężkiej od banderowca jednak sam jest sobie winien że wszedł w narkotyki.Odbiło mu 10 razy szybciej niż Mik-owi Tysonowi.Rozumiem ze zdobycie mistrzostwa śwata wiąże się z przypływem dużej ilości pieniędzy ale najgorsze co może się zdarzyć to pozowlenie żęby sodówa uderzyła do głowy.Niesłusznie odebrali mu jeden pas teraz zgodnie z zasadami odebrali mu resztę zbyt szybko się stoczył. Mógł przecież pokonać władimira w rewanżu stoczyć 2-3 obrony i odejść niepokonany w chwale.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-10-2016 14:57:34 
Ćpun wierzy w drugiego ćpuna?
 Autor komentarza: Rolan
Data: 08-10-2016 16:19:56 
Tak jak ODLH życzę Tysonowi szybkiego powrotu do zdrowia. Zakładam że depresja i problemy psychiczne nie są wydumane. Furemu można wiele zarzucać, ale na pewno nie to że to słaby zawodnik, który zdobył pasy przypadkiem. Jedyną pretensję jaką mam do Furego to przekładanie rewanżu.
 Autor komentarza: CELko
Data: 08-10-2016 23:18:41 
Kto czeka na powrót gościa który do wygranej z Cunninghamem potrzebował faulu lub 12 rund dawał waciane ciosy oraz uciekał przed Władem który to miał niby uciekać przed nim.
 Autor komentarza: magic19
Data: 09-10-2016 01:44:58 
Jeszcze tylko czekam na artykuł ojciec Floyda powiedział, ze Fury wroci silniejszy no i kuźwa chyba juz czas zeby do tego wszystkiego odniósł się ten wasz ekspert redaktor Biłuński czy jak mu tam strasznie mnie ciekawi jak on to wszystko widzi :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.