MARQUEZ WRÓCIŁ DO TRENINGÓW, CHCE SIĘ POŻEGNAĆ W 2017 ROKU

Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO) był już jedną nogą na emeryturze, ale teraz 43-letni Meksykanin ponownie mówi o powrocie na ring.

Były mistrz świata czterech kategorii wagowych wznowił w tym tygodniu trening kondycyjny. Plan jest taki, aby w 2017 roku stoczył walkę pożegnalną - o ile treningi będę przebiegać zgodnie z oczekiwaniami samego boksera. Na razie "Dinamita" pracuje na sali z Memo Heredią i podkreśla, że czuje się dobrze. Trenować będzie do grudnia i wtedy też zamierza podjąć decyzję, czy wrócić między liny.

- Nie zdecyduję o powrocie do czasu, gdy nie osiągnę stałości treningowej i nie uzyskam odpowiedniej informacji od organizmu - oznajmił.

Marquez po raz ostatni boksował w maju 2014 roku. Wygrał wtedy jednogłośną decyzją sędziów z Mike'em Alvarado.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 08-10-2016 15:55:03 
Nooo! Wiedzialem ze to jeszcze nie koniec, Setka moczu przed treningiem ciach i jedziemy dalej Juan :) Autor komentarza: Paulpolska
Data: 08-10-2016 17:36:53 
Dałby sobie spokój. Młody nie jest a ostatnią walką pokonał bardzo solidnego Alvarado. Uwielbiałem patrzeć na jego walki zwłaszcza z Mannym, ale po co ma wrócić a jak przegra to tylko będzie miał plamę w rekordzie w ostatniej walce a tak solidny zawodnik na rozkładzie na sam koniec
 Autor komentarza: nonitek
Data: 08-10-2016 18:51:12 
@Paulpolska

Nie tylko plamę w rekordzie ale i fajną wypłatę, przecież chyba wszyscy wiemy o co chodzi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.