WSPÓLNA GALA GRABOWSKIEGO I GMITRUKA W ŻYRARDOWIE

Już wkrótce Mariusz Grabowski i Andrzej Gmitruk zjednoczą siły. Grupy Tymex Boxing Promotion oraz AG Promotion zorganizują wspólnie galę 4 listopada w Żyrardowie.

Kibice zobaczą dwie walki wieczoru. Ww pierwszej Ewa Brodnicka (11-0, 2 KO) spotka się wreszcie z Anitą Torti (10-5-1, 3 KO) w pierwszej obronie tytułu mistrzyni Europy wagi lekkiej. Obie panie miały skrzyżować rękawice już w kwietniu, jednak Polka tuż przed startem nabawiła się kontuzji i pojedynek trzeba było odwołać. Drugą walką wieczoru i zarazem głównym daniem będzie występ Dariusza Sęka (26-2-1, 8 KO), któremu sprzed nosa uciekła szansa zaboksowania podczas Polsat Boxing Night. Jak już wiadomo gala PBN została przeniesiona na przyszły rok, dlatego Sęk będzie głównym bohaterem w Żyrardowie. W tej chwili nie ma jeszcze potwierdzenia jego rywala.

Kogo jeszcze zobaczymy na rozpisce? Kibicom zaprezentuje się dwumetrowy i szybko nokautujący swoich przeciwników Krzysztof Kosela (8-0, 7 KO). Będzie też inny "ciężki" - Marcin Siwy (15-0, 6 KO). Stawkę uzupełni najlepszy polski pięściarz w kategorii junior półśredniej, Michał Syrowatka (15-1, 4 KO). Powinno więc być bardzo ciekawie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TRM
Data: 05-10-2016 16:35:36 
strasza lipa teraz z galami bokserskimi u nas. kiedyś było sporo gal wojakowych, teraz wasyl przerzucił się głównie na stany i kontakty z haymonem przez margulesa i tam wysylanie swoich zawodników plus udział przy PBN. teraz czasem cos zrobi Babilion , czasem AG wystawi swoich ale ogólnie to straszna bieda . pewnie też wasyl/babilon mocno wykosztowali na ściągnięcie usyka do polski i może przez to odpuścili organizowanie innych eventów.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 05-10-2016 16:42:15 
Kosela znów dostanie do obicia jakiegoś magazyniera z UK. Siwemu znów się upiekło i zachował 0 w rekordzie, najpierw ten z Samoa którego nazwiska nie pamiętam a dostał łomot od Parkera teraz zaoszczędził sobie bicia od Kownackiego. Co do Brodnickiej, no cóż poza ceremonią ważenia nie będzie co oglądać.
 Autor komentarza: skud
Data: 05-10-2016 19:47:02 
@ teanshin-Co do Brodnickiej, no cóż poza ceremonią ważenia nie będzie co oglądać.
-zgadza sie,Brodnicka ma ograniczone ruchy I swoj sytl walki.Na ,swiatowa ,czolowke to za malo ,powinna potrenowac z facetami w USA(czarnymi).Dla ,Siwego to tylko odlozenie ,wykonania wyroku ,gdyz nawet jak nie bedzie walczyl z Kownackim to w przyszlym Roku ,rywal moze okazac sie za wymagajacy.Choc,rzycze mu dobrze I niech wykorzysta ten czas na przygotowania,on wie ze juz pora!
 Autor komentarza: Clevland
Data: 05-10-2016 19:48:52 
Dobrze że współpracują, bo łatwiej o lepszą galę.

Gwiazd niestety nie ma.
Mam nadzieję że Sęk dostanie kogoś w miarę konkretnego. No i Syrowatka pokaże na co go stać.
Brodnica niech się lepiej niż ostatnio postara w kwestii doboru stroju na ważenie.
 Autor komentarza: tyler
Data: 06-10-2016 01:45:09 
Mizerne to wszysko, sęku uśpi ludzi swoją walką, a A4Ewa2 będzie znów na spływie pontonowym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.