WACH: WALKA WAWRZYKA Z SOSNOWSKIM NIE POTRWA PEŁNEGO DYSTANSU

- Czekam z niecierpliwością na ten pojedynek, również pod kątem ewentualnego starcia z Andrzejem przy okazji kolejnej gali PBN. Będę przyglądał się z bliska tej konfrontacji, ale według mnie nie potrwa pełnego dystansu i Andrzej znokautuje Alberta - typuje Mariusz Wach (32-2, 17 KO), który być może na początku listopada stoczy pojedynek z Andrzejem Wawrzykiem (32-1, 18 KO).

Pierwotnie mówiło się o starciu Mariusza z Izu Ugonohem (16-0, 13 KO), jednak organizatorzy oraz sam zawodnik nie doszli do porozumienia. Teraz potencjalnym przeciwnikiem "Waszki" jest właśnie Wawrzyk. Ale żeby było w ogóle o czym rozmawiać, Andrzej musi jutro wieczorem najpierw pokonać Alberta Sosnowskiego (49-7-2, 30 KO).

- Na pewno dużym faworytem tego starcia jest Wawrzyk. Widać, że ten pięściarz jest na fali wznoszącej, co pokazał między innymi w pojedynku z Marcinem Rekowskim. Według mnie Andrzej robi stałe postępy, choć oczywiście nie można przekreślać i odbierać szans Albertowi. Co prawda Sosnowski najlepsze lata ma już za sobą, ale pozostaje pięściarzem obdarzonym ogromnym sercem do walki. Szanse na zwycięstwo Alberta upatruję w dobrym i przede wszystkim szybkim skracaniu dystansu, bo w przeciwnym razie będzie mu bardzo ciężko przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i prędzej czy później Andrzej ustrzeli go silną prawą ręką. Jeśli Albert nie narzuci swojego stylu, a walka toczyć się będzie w dystansie, Wawrzyk go zastopuje - uważa Wach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 16-09-2016 15:08:55 
Walka gościa w Prime z rozbitym bokserem. RJJ w Prime by łatwo pokonał Enzo Maccarinelli. Sosna z Kliczki by Wawrzyka ubił ale mamy 2016 rok.
 Autor komentarza: Kikas
Data: 16-09-2016 15:28:44 
Dziwię się że Wawrzyk przyciąga tyle uwagi, szczególnie że tak wiele piszą o nim użytkownicy portalu o boksie zawodowym, a nie jakieś lajki.

O Wawrzyku nie można nawet powiedzieć że jest przeciętny, bum albo journeyman bardziej do niego pasują, a ludzie się nim interesują jakby coś miało z niego jeszcze być.

"Walka gościa w Prime" Wawrzyk i prime, dziwne zestawienie słów XD
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 16-09-2016 15:39:12 
@Kikas
Widziałeś walkę z Rekowskim? To w jaki sposób Andrzej rozegrał ten pojedynek było mistrzostwem. Szybkie mocne kontry, dobre poruszanie, koncentracja. Ma warunki fizyczne, dobre otoczenie i nie można się dziwić, że wiele osób coś w nim widzi. A walka z Powietkinem? Kiedy to było. Od tego czasu Andrzej wyraźnie wzmocnił się fizycznie.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 16-09-2016 16:49:36 
@Kikas: Czemu się ekscytujemy? Bo "na bezrybiu i rak ryba" ;)
A na poważnie - Wawrzyk to po Szpilce nasz najlepszy ciężki obecnie. Oczywiście, że świata nie zawojuje ale widać, że po laniu w Rosji wyciągnął wnioski i coś tam poprawia. Czy to starczy w niedalekiej przyszłości chociaż na jakieś EBU lub chociaż atak na ten pas? Ja mam nadzieję, że tak.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 16-09-2016 21:48:02 
Wawrzyk wzmocnił się fizycznie myśle ze poprawił cios nie twierdze że to jest materiał na mistrza ale myśle że stać go na pas ebu taką mamay wagę cieżką nie ma już Dawno Gołoty który za całokształt był najlpszym w historii wagi cieżkiej, Nie ma Adamka , kiedyś Sosnowski też Był niezły Europejska Czołówka.
a teraz w tej naszej słabej wadzę ciężkiej fakty są takie że Szpilka najlepszy a po nim Wawrzyk ale licze że dołączy do nich Kownacki
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.