PAWEŁ STĘPIEŃ: WYJDĘ DO RINGU SKONCENTROWANY

Jedną z atrakcji jutrzejszej gali w Gdańsku będzie rywalizacja w wadze półciężkiej pomiędzy Pawłem Stępniem (4-0, 4 KO) a Norbertem Dąbrowskim (18-4-1, 7 KO). Pięściarz ze Szczecina już w piątym starcie przejdzie naprawdę ciekawy test, choć zna się z najbliższym rywalem z sali treningowej.

- Czuję się świetnie, jestem bardzo zmotywowany i cieszę się, że przy piątej zawodowej walce mogę uczestniczyć w tak dużej gali. Czekam już z niecierpliwością na ten pojedynek - mówi Paweł.

- Mieliśmy okazję posparować około pół roku temu, natomiast przesparowaliśmy może ze trzy rundy, z których w jednej z nich udało mu się czysto trafić i przewróciłem się po jego ciosie. Natomiast bardzo szybko wstałem i sparowaliśmy dalej. Ta historia jest już znana i nie ma co do tego wracać. Jak mówiłem wcześniej, nie byłem skoncentrowany, a cios nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, był zadany w tempo, a ja niestabilnie stałem na nogach. Jest to dla mnie lekcja, że trzeba być zawsze dobrze skoncentrowanym i taki wyjdę jutro do ringu - zapewnia Stępień.

- Po walce czeka mnie operacja zatok i przerwa do końca roku. Celem jest mistrzostwo świata, bo to chyba marzenie każdego pięściarza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rusek
Data: 16-09-2016 10:54:17 
Na razie same KO. Jest dobrze.
Ale nigdy nie widzialem go w akcji, wiec poczekam z ocena jego kunsztu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.