GŁOWACKI-USYK: TYPUJE ALBERT SOSNOWSKI

Kibice wierzą w Krzysztofa Głowackiego (26-0, 16 KO), ale bukmacherzy stawiają już na zwycięstwo Aleksandra Usyka (9-0, 9 KO). A jak przebieg tego pojedynku widzi Albert Sosnowski (49-7-2, 30 KO), który również pokaże się w sobotę w Gdańsku? Zapraszamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rogal
Data: 15-09-2016 18:35:52 
Mądrze mówi, analizuje Albert.

Wyjątkowo dobrze się go słuchało.

W tej walce może zdarzyć się wszystko.

Na zimno: Usyk przez KO

Pozdrawiam
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 15-09-2016 19:22:35 
Brawo Albert! Chociaż jeden ma jaja powiedzieć co myśli. Oczywiście obowiązkowe "wierzę, że Krzysztof wygra" i nic nie znaczące "kto lepiej wejdzie w walkę ..." były, ale to musiało być.

Usyk zdecydowanym faworytem, choć oczywiście "wierzymy w Krzyśka" i "kto lepiej wejdzie w walkę" i "jeden cios może zdecydować" ... . ;)

Powiem więcej! Jeżeli Krzysztof znokautuje Usyka to wygra. :] A jeżeli go nie znokautuje to będzie musiał wygrać na punkty. A jeżeli wygra na punkty to obroni pas. :] A jeżeli w niedzielę po walce Słońce nie wzejdzie to będzie ciemno. :]
 Autor komentarza: teanshin
Data: 15-09-2016 19:23:12 
Ja bym się tak ruskiem nie podniecał, ma spokojny styl boksowania, szeroko bije ciosy, obrona bardzo przeciętna. Dziwi mnie to że i na naszym i obcym podwórku nikt nie docenia Główki, przed Huckiem w sumie też wszyscy mówili że to będzie krótka walka, chyba tylko sam Główka i Szpilka wierzyli w wygraną Krzyśka.
 Autor komentarza: Rolan
Data: 15-09-2016 19:29:30 
Usyk nie jest zdecydowanym faworytem bo nie może byc zdecydowanym faworytem ktoś kto jest jeszcze w jakiejś mierze zagadką. Głowacki jest solidny ma serce do walki. Usyk świetny technicznie, zayebista praca nóg, luz, kica jak zając. Nie wiemy jednak czy wytrzyma ciśnienie, nie wiemy czy ma twardą głowę i wielu innych rzeczy o nim nie wiemy. Można opierać się jedynie na przeczuciu i ja niestety mam przeczucie że Usyk postawi bardzo trudne warunki Krzysiowi.
 Autor komentarza: skud
Data: 15-09-2016 21:39:29 
Szkoda ze nie zapytal alberta jak potoczy sie twoja walka z Wawrzykiem.Albert,jak byl by dalej taki szczery to odpowiedzial by ,przegram przez KO do 6 ,rundy ))
 Autor komentarza: ednet
Data: 15-09-2016 23:58:16 
Albert potrafi mówić. Lubie jak komentuje walki a teraz trzymam za nim kciuki. Nie jest faworytem ale mam nadzieje na jego wgraną.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.