TREY LIPPE MORRISON: JESTEM JUŻ GOTOWY NA TAKIE TESTY

Informowaliśmy już Was o tym, że Trey Lippe Morrison (11-0, 11 KO) - syn legendarnego "Duke'a", 23 września na ringu w Miami przejdzie pierwszy naprawdę poważny test w osobie Eda Latimore'a (13-0, 7 KO). Bo choć Latimore nie pokonał dotąd na ringu zawodowym nikogo poważnego, to w czasach amatorskich odprawił między innymi niedawnego mistrza świata wagi ciężkiej Charlesa Martina oraz pretendenta Dominica Breazeale'a.

Lippe Morrison nie ma za sobą takiej kariery w boksie olimpijskim, lecz teraz nadrabia zaległości pod okiem samego Freddiego Roacha. A że magii dodaje mu wielkie nazwisko, szybko doczekał się debiutu na poważnej stacji telewizyjnej. Teraz wszystko w jego rękach i pięściach.

- Bardzo ostro pracowałem na to, by znaleźć się w tym miejscu, a teraz przede mną okazja pokazania światu, kim naprawdę jestem i na co mnie stać. Dziękuję telewizji Showtime za danie mi takiej szansy. Ten rywal to dla mnie duży przeskok jakościowy, lecz jestem już gotowy na tego typu wyzwania. To będzie moje party - mówi zmotywowany Lippe Morrison.

- Morrison będzie dla mnie trudnym testem, tym bardziej, że wystąpi na własnym terenie w Oklahomie. Zamierzam jednak dać naprawdę dobre przedstawienie i zwyciężyć - zapowiedział Latimore.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: abojawiem
Data: 15-09-2016 14:22:12 
Na zdjeciach jest Eda Liatimore czy Trey Morrison? Bo na spodenkach ma napisane "TOMMY"... Tak czy owak jeśli będzie walczył z zamkniętymi oczami, jak na zdjęciu ze strony głównej, to wielkiej kariery mu nie wróżę.

PS: przydałaby się uważniejsza obróbka zdjęć - na tym tutaj widać fragment czyjejś dłoni, niepotrzebny w kadrze.
 Autor komentarza: JIN
Data: 15-09-2016 16:02:55 
wycięte z tego: http://www.sportanews.com/wp-content/uploads/2015/08/Trey-Lippie-Morrison.jpg
 Autor komentarza: Knot
Data: 15-09-2016 16:25:01 
11 walka i dostaje przyzwoitego rywala, a Ugonoh już 16 i nawet bumów nie dostaje
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 15-09-2016 19:03:40 
Abojawiem, trochę to przykre ze mając tak ograniczona wiedzę wypowiadasz się publicznie. Nie ma się czym chwalić, jego nieżyjący ojciec to były mistrz świata, bohater jednego z Rocky obok S.Stallone, Tommy Morrison i to jego imię nosi młody na spodenkach. Warto znać choć trochę historii wagi ciężkiej bo Tommy walczył w czasach gdy Heavy weight była naprawdę kategoria królewska!
 Autor komentarza: teanshin
Data: 15-09-2016 19:39:45 
"Dziękuję telewizji Showtime za danie mi takiej szansy. Ten rywal to dla mnie duży przeskok jakościowy, lecz jestem już gotowy na tego typu wyzwania."
Przynajmniej jest szczery i wie jaki poziom prezentowali do tej pory jego przeciwnicy. Zauważyłem że w Ameryce prospekci przynajmniej przez pierwsze 15 walk obijają puszki z przecierem więc nie ma co się dziwić poziomowi rywali.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.