NORBERT DĄBROWSKI: CZUJĘ JUŻ ATMOSFERĘ WALKI

- Od tygodnia już się nakręcam. Udziela mi się atmosfera walki - nie ukrywa Norbert Dąbrowski (18-4-1, 7 KO), który za siedem dni w Gdańsku skrzyżuje rękawice z niepokonanym Pawłem Stępniem (4-0, 4 KO). Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie starcie o pas federacji WBO kategorii cruiser pomiędzy Krzysztofem Głowackim (26-0, 16 KO) a mistrzem olimpijskim sprzed czterech lat, Aleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO).

- We wtorek zrobiłem ostatni ośmiorundowy sparing z Piotrkiem Podłuckim. Wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi założeniami. Jestem zdrowy i gotowy na ciężką walkę - przekonuje podopieczny Krzysztofa Drzazgowskiego.

- Praktycznie cały cykl przygotowań przeprowadziliśmy w Warszawie, jedynie na początku sierpnia mieliśmy obóz w Karpaczu, gdzie skupiliśmy się głównie na poprawie siły oraz wytrzymałości. Tym razem skończyliśmy treningi kilka dni wcześniej niż to zazwyczaj bywało, a to dlatego, że chcę się możliwie jak najlepiej zregenerować i złapać potrzebny luz oraz świeżość na walkę. Nastawiam się na ciężką przeprawę, lecz jestem zmotywowany i pewny siebie. Wiem doskonale po co wchodzę do ringu i mam nadzieję, że wspólnie z Pawłem damy kibicom świetne widowisko - powiedział "Noras".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: blingbling
Data: 10-09-2016 21:21:30 
ja tez czuje ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.