PETERSON DLA COTTO NA POCZĄTKU GRUDNIA?

Wygląda na to, że Miguel Cotto (40-5, 33 KO) w końcu ze swoim sztabem znaleźli odpowiedniego rywala na kolejny występ. Bo prowadzone są już zaawansowane rozmowy z przedstawicielami Lamonta Petersona (34-3-1, 17 KO).

Taki pojedynek mógłby się odbyć 3 grudnia w hali Barclays Center na Brooklynie. Sprawy nie zostały jeszcze dopięte na ostatni guzik, ale podobno rozmowy przebiegają bardzo owocnie.

Obaj pięściarze pozostają w tym roku nieaktywni. Dla Cotto będzie to powrót po porażce z Canelo. Peterson co prawda ostatnio wygrał z Felixem Diazem, jednak większość obserwatorów orzekła, że nie słusznie. Byli mistrzowie świata mają więc coś do udowodnienia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Damixxx
Data: 08-09-2016 09:24:32 
Dla Petersona to strzal zycia jesli chodzi o kase.
Ale co daje ta walka Cotto?
Peterson po za dyskusyjna wygrana z Khanem to nie pkonal nikogo z czolowki. Wszystkie wazne walki przegral. Liczylem na lepszego rywala dla Cotto
 Autor komentarza: Rollins
Data: 08-09-2016 12:12:08 
Dokładnie

Strasznie promują tego Petersona. Nie wiem czemu, o przecież nie ma on jakiejś bazy kibiców, ani nie jest znany. A tu same wałki i intratne walki.

Mam nadzieję, że Cotto go nie weźmie.
Bez problemu by go zlał.
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 08-09-2016 15:50:43 
A pewnie, że by go zlał. Peterson to żadne wyzwanie, ale Cotto przecież nie szuka już wyzwań tylko kasy, więc nie spodziewajmy się zbyt mocnego przeciwnika.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.