BUKMACHERZY - JEDNAK STIVERNE DLA JOSHUY?

Co prawda Bermane Stiverne (25-2-1, 21 KO) został wyznaczony do walki o pas WBC wagi ciężkiej w wersji tymczasowej, a jego promotor negocjuje taki pojedynek, ale to właśnie on przoduje w notowaniach brytyjskich bukmacherów do starcia z Anthonym Joshuą (17-0, 17 KO) w jego drugiej obronie tytułu mistrza świata organizacji IBF.

Promujący Joshuę Eddie Hearn co prawda nadal mówi, że głównym kandydatem do starcia z championem pozostaje Kubrat Pulew (23-1, 12 KO), lecz bukmacherzy wiedzą czasem znacznie więcej. Czy jest więc coś na rzeczy?

Ostatnio promujący Aleksandra Powietkina (30-1, 22 KO) Andriej Riabiński przyznał, że negocjacje z Donem Kingiem, który reprezentuje interesy Stiverne'a, idą bardzo ciężko. Może więc się okazać, że walka z Powietkinem to jedynie przykrywka i w rzeczywistości Stiverne spotka się z Joshuą? Wszystko powinno się rozstrzygnąć w przeciągu kilku dni.

Przypomnijmy, że Joshua wróci 26 listopada podczas gali w Manchesterze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 05-09-2016 19:06:16 

Swiniobicie.

 Autor komentarza: BlackDog
Data: 05-09-2016 19:46:54 
Uuu. Czyżby zapuszczony Stiverne kalkulował że więcej wyciągnie od AJ? Słabe by to było z jego strony tym bardziej że Powietkin dużo bardziej pasowałby mu stylowo. Walka z kimś wyższym, szybkim i mocno bijącym jak AJ to powtórka z rozrywki tylko że zapewne z czasówką po kilku rundach (AJ bije piekielnie mocno na każdej niemalże płaszczyźnie). Z Aleksandrem z racji podobnych warunków i stylu jaki prezentuje mógłby pokazać 100% swoich możliwości.

Ale niech rezygnuje. Wtedy prawdopodobnie jego miejsce zająłby Kubrat Pulev który jest 3 (myślę że WBC tak by to rozwiązało) a walka Pulev vs Powietkin to również ciekawe starcie.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 05-09-2016 20:42:55 
Eddie Hearn celowo bądź nieumyślnie podgrzewa atmosferę. Negocjacje owiane są tajemnicą, ale co jakiś czas do mediów przedostają się nazwiska potencjalnych rywali dla AJ. Nadal jesteśmy trzymani w niepewności. Według mnie najciekawszą walką dla kibiców byłoby pewnie starcie Joshuy z Pulevem, bo zobaczylibyśmy jak AJ radzi sobie z zawodnikiem, który potrafi poruszać się na nogach. Z drugiej strony Stiverne też nie byłby złym rywalem. To twardy zawodnik. Jeżeli Stiverne rzeczywiście rozważa opcję walki z AJ to nie dziwię mu się, bo tak naprawdę zarówno z Powietkinem jak i z Joshuą będzie miał ciężko i raczej przegra, chociaż rzeczywiście Rosjanin stylowo i gabarytowo byłby wygodniejszym przeciwnikiem.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 05-09-2016 21:51:31 
Stiverne mimo że ma mocny nokatujący strzał to po walce Wilderem nie ma tej odprności z Aj go niewidzę choć z racjii mocnego strzału nie można go przekreślać z Povietkinem być może miałby wieksze szanse ale i tak rusek wyraznym faworytem narazie nic nie jest potwierdzonę , w każdym razie
Stiverne przegrywa i Joshuą prawdpodobnie przed czasem z Povietkinem na punkty lub przed czasem .
Pulew choć niezły solidny to przegrywa moim zdaniem z arówno z Joshuą jak i Povietkine.

Czas pokaże kto zkim sie spotka
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 05-09-2016 22:00:20 
Stiverne moim zdaniem nie stanowi wiekszego zagrozenia dla AJ , natomiastjest bylym mistrzem swiata ,takze anonimowy nie jest i wlasnie dlatego jest brany pod uwage do takiej walki ,ktora bedzie przed powazniejszym starciem
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 05-09-2016 23:58:45 
W takim razie kto z Povietkinem Pulev Szpilka ? :)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-09-2016 00:30:24 
"W takim razie kto z Povietkinem Pulev Szpilka ? :)"
Tia Szpila. Już świat się napatrzył jak wygląda Szpulka po mistrzowskiej szansie. Sporo czasu potrzeba by o tym zapomnieli ;D
Kubrat Pulev jest nr 3 więc byłby najsensowniejszym i najbardziej wytłumaczalnym rywalem w razie wycofania się z owego starcia. Ba. Byłaby to podmianka bo Kubrat był przymierzany do AJ a Stiverne został wyznaczony dla Powietkina.
Dalej dostępny byłby pewnie Johann Duhaupas który ma jakiś tam pasek silever i jest nr 5 (czwórka to Parker a on chyba ma plany jasno ustalone) tyle że za jego plecami "czai się" Haye a ten wepchałby się nawet na otwarcie Biedronki.
Pozostają tylko 2 sensowne nazwiska tj Andy Ruiz Jr (7) i Washington (12) ale to już przesada. Nikt do walk o nr 1 "tymczasowy" nie będzie wyciągał 12 rankingowej raczej.
 Autor komentarza: holy
Data: 06-09-2016 09:11:11 
Moim zdsaniem zdecydowanie lepszy kandydat niz Pulew
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.