KONKURS BOKSER.ORG - WYGRAJ BILETY NA KAMIENNE PIĘŚCI

Czy wśród naszych fanów szermierki na pięści są także miłośnicy mocnego męskiego kina? Specjalnie dla Was razem z Forum Film Poland organizujemy konkurs, w którym do wygrania aż 30 podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu "Kamienne Pięści" (z ang. "Hands of Stone") opowiadającego historię legendarnego panamskiego mistrza świata czterech kategorii i jednego z najlepszych bokserów w historii - Roberto Durana.

Polub BOKSER.ORG na Facebooku >>>

Co trzeba zrobić, żeby wygrać bilety na przedpremierowy pokaz, który odbędzie się we wtorek 6 września o godz. 19:00 w warszawskim Cinema City Arkadia przy Al. Jana Pawła II 82? To proste! Wystarczy polubić nasz fanpage na Facebooku i napisać w komentarzu pod postem konkursowym inspirującą odpowiedź na pytanie "Kto i dlaczego jest Twoim ulubionym pięściarzem?". Docenimy pasjonatów, którzy zaskoczą nas swoimi wyborami. Mała podpowiedź: uwielbiamy Roberto Durana! Czekamy na odpowiedzi do godziny 20:00. Zapraszamy do udziału w zabawie! 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 05-09-2016 10:08:13 
Ja niestety nie mam konta na facebooku, a moim ulubionym piesciarzem jest Mike Tyson, ktory wzorowal sie na Roberto Duranie.
 Autor komentarza: Dudas
Data: 05-09-2016 10:27:30 
Dla stałych czytelników można robić wyjątki. Jeśli chcesz bilety na jutrzejszy seans, odezwij się na leszek.dudek@bokser.org :-)
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 05-09-2016 11:16:48 
@Dudas, "do wygrania aż 30 podwójnych zaproszeń", ale nie mam z kim iść. :( A jaka jest szansa, że pójdziemy razem? :)
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 05-09-2016 16:25:23 
Moim ulubionym pięściarzem jest Władimir Kliczko, który pomimo pewnych oczywistych ograniczeń potrafił osiągnąć w boksie bardzo wiele i pozostać na szczycie przez prawie dekadę. Gość nie był urodzonym wojownikiem jak jego brat, ale dzięki ciężkiej pracy i uporowi potrafił przewyższyć jego dokonania.
Pomimo pewnych zarzutów co do widowiskowości w ringu, jego kariera bardzo imponuje, i motywuje (przynajmniej mnie) do walki z własnymi słabościami.
Poza tym facet ma doktorat, mówi biegle w kilku językach, więc skutecznie walczy ze stereotypem bezmózgich osiłków walczących na ringach.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 06-09-2016 01:30:04 
StewRoid,

Koksomir najlepiej pokazał lotność swojego umysłu, jak go "niepiśmienny" Fury masakrował na każdym kroku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.