DAVID PRICE: DWIE WALKI PRZED PARKEREM

David Price (20-3, 17 KO) chętnie przyjmie walkę z Josephem Parkerem (20-0, 17 KO) na gali z udziałem Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO) 26 listopada w Manchesterze, ale do tego czasu chciałby stoczyć jeszcze dwie walki na tak zwane przetarcie.

Ponad dwumetrowy kolos z Liverpoolu stoczył jak dotąd tylko jedną walkę z nowym narożnikiem za plecami. Dwie kolejne w krótkim odstępie czasu miałyby pozwolić mu odpowiednio przygotować się do starcia z oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza świata z ramienia federacji IBF.

- Promująca mnie grupa Sauerland Event ma galę 1 października, a dwa tygodnie później jest wieczór w moim Liverpoolu. Fajnie byłoby zaboksować na dystansie najpierw ośmiu, a potem dziesięciu rund, ponieważ potrzebuję spędzić trochę czasu między linami w oficjalnym starcie. Nie chciałbym przystąpić do tak ważnej potyczki jak ta z Parkerem mając zaledwie jedną stoczoną walkę w ciągu osiemnastu miesięcy. Zresztą ja i mój nowy trener Dave Coldwell musimy też trochę bardziej się zgrać. Waga ciężka jest teraz naprawdę otwarta, a pojedynek z Parkerem traktuję jako priorytet - powiedział 33-letni Price.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.