MARGULES: NIE MA MOWY O HAYE'U, BROWNE POWALCZY Z OQUENDO

Leon Margules to współpromotor kilku Polaków, ale w środowisku bokserskim znany jest również jako znany adwokat. I właśnie on reprezentuje interesy Lucasa Browne'a (24-0, 21 KO).

Kilka dni temu Gilberto Mendoza, prezydent World Boxing Association, poinformował, że David Haye (28-2, 26 KO) mógłby zaboksować wkrótce o wakujący pas WBA Regular wagi ciężkiej. Nie pozwoli na to jednak Margules, który wygrał już w sądzie jedną sprawę reprezentując Browne'a. Jego zdaniem nie ma innej opcji niż starcie o wakujący tytuł pomiędzy Browne'em a Fresem Oquendo (37-8, 24 KO).

- Lucas nie spotka się z Haye'em, tylko Oquendo - zapewnia Margules. I podobno już zaczęły się wstępne negocjacje odnośnie takiego pojedynku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 03-09-2016 18:13:43 
Szkoda bo ten pojedynek był by ciekawy, jak zwykle trzeba czekać aż portfel się napełni kwitem:)
 Autor komentarza: rondobry
Data: 03-09-2016 18:40:27 
Ostanio na TT szpilman zapraszał do "tanca" Lucas.I z checia obejrzał bym Szpilka vs Brown
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 03-09-2016 19:04:26 
Pamiętam jak Brown gadał ze gdyby trafił tak czystko Wildera jak bodajże żąbojad to skończyło by się ciężkim nokautem , czakajew w latach 90 byłby zwykłą przystawką na pożarcie dopiero od kilkunastu miesięcy waga ciężka zaczyna na nowo odżywać. Raz żę wiąże ich kontrakt eliminatora dwa bo widzą ze Haye że pozamiata nim ring.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.