ALVAREZ vs SMITH: BILETY DOBRZE SIĘ ROZCHODZĄ

Saul Alvarez (47-1-1, 33 KO) spotka się co prawda z mało znanym za oceanem Liamem Smithem (23-0-1, 13 KO), ale nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony kibiców.

Pojedynek o należący do Brytyjczyka tytuł mistrza świata federacji WBO kategorii junior średniej odbędzie się za blisko dwa tygodnie na AT&T Stadium w Arlington. Obiekt ten może pomieścić aż 80 tysięcy kibiców, a już teraz sprzedano 25 tysięcy wejściówek. Promotorzy spodziewają się, że stadion zapełni aż 60 tysięcy wiernych fanów Canelo.

- Nie obawiam się nikogo i kiedy już moje ciało będzie gotowe, spotkam się również w limicie wagi średniej z Gołowkinem - zapewnia po raz kolejny Meksykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 02-09-2016 11:30:15 
"Alvarez - Smith: Bilety dobrze sie rozchodzą"

I zero komentarzy od wczoraj pod tematem (oprocz mojego) - to swiadczy o popularnosci...lol

 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 02-09-2016 13:33:05 
No przecież Rollins był tak sceptycznie nastawiony do sprzedaży biletów i zainteresowania tą galą. Według naszego bezrobotnego analityka finansowego ta gala miała się zakończyć klapą, a to oznacza nic innego jak to, że będzie zupełnie odwrotnie i jest xDD

Szkoda, że nasz znawca się nie wypowie na temat 25 tysięcy sprzedanych wejściówek, bo odgrażał się, że zabierze głos jak pojawią się te marne wyniki xD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.