WARREN: FURY JEST ZŁY, BĘDĄ FAJERWERKI

Frank Warren sądzi, że tym razem w walce Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO) z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) nie będzie nudy.

Brytyjski promotor i założyciel telewizji BoxNation, która ma transmitować w Wielkiej Brytanii rewanżowy pojedynek, chciałby, aby pauzujący od listopada Fury był bardziej aktywny, ale rozumie, że jako zdetronizowany mistrz Kliczko ma prawo do rewanżu. Przypomina, że Muhammad Ali też musiał dać szansę do odwetu Sonny'emu Listonowi - i za drugim razem wygrał w jeszcze łatwiejszy sposób, nokautując rywala już w pierwszej rundzie.

- Nie sugeruję, że zbliżające się spotkanie Tysona z 40-letnim "Dr. Stalowym Młotem" będzie równie krótkie, ale wiedząc o złości Fury'ego, przewiduję, że tym razem będą fajerwerki - stwierdził.

Do rewanżu ma dojść 29 października w Manchesterze. Jak dotąd jednak wciąż niczego oficjalnie nie ogłoszono. - Szczegóły są dogrywane, mam nadzieję, że już niedługo będzie można potwierdzić tę datę - mówi Warren.

Pierwsza walka odbyła się w listopadzie ubiegłego roku w Dusseldorfie. Fury wygrał wtedy jednogłośną decyzją sędziów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rondobry
Data: 01-09-2016 15:12:24 
Ta ich pierwsza walka była najgorsza jak widziałem.Gorzej byc nie może.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 01-09-2016 15:31:13 
Sa zawodnicy jak Haye czy V.Kliczko po których dłuższej przerwy między walkami nie było bardzo widać w ringu
RoboWład też wydaje się do nich należeć.Natomiast co do Furego mam niejakie wątpliwości.Chodzi tu w głownej mierze o tryb życia,ale i także o "czucie ringu"
Dla zawodnika opierajacego swoj styl na technice i pracy nog jak Fury ma to niezmierne znaczenie.
On gdyby mu nieszlo i było widać w jego ringowych poczynaniach radzę,nie może liczyć w takim stopniu jak Wolodia na siłę pojedynczego ciosu
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 01-09-2016 15:32:08 
Miało byc rdze nie radzę
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 01-09-2016 16:35:49 
@andrewsky, co to jest "rdza"? Naczytałeś się o tym na forum? :) Jaka rdza? Fury nie jest np. terminatorem (maszyną), jak człowiek może zardzewieć? Myślisz, że ma jakieś metalowe protezy?
Na przyszość, nie podpieraj się nowomową, jesteśmy laikami, tak jest dobrze i nie musimy na siłę udawać kogoś innego. ;)
 Autor komentarza: Clevland
Data: 01-09-2016 17:08:32 
Facet z watą w łapach obiecuje fajerwerski. Oczywiście ma dobry stosunek nokautów, ale takiemu Cunnighamowi niewiele mógł zrobić i gdyby nie to że go przedramieniem przydusił to by go nie sposadził.
Adamek, Głowacki mieli go na deskach wiele razy...
 Autor komentarza: osieml
Data: 01-09-2016 21:41:55 
Denerwuje mnie, że bokserzy tak rzadko wchodzą do ringu. Nie mówię, że wszyscy, ale jak taki Fury będzie walczyć raz na rok albo rzadziej to będzie więcej jego pieprzenia jaki to on nie jest najlepszy niż udowadniania tego. Jakby spotkał się szybko z takim AJ, Wilderem czy Ortizem to już dawno nie miałby pasa.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 02-09-2016 00:04:01 
zasady powinny byc ciasniejsze - Mistrz ma walczyc 3 razy w roku i koniec kropka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.