WZNOWIONO NEGOCJACJE WS. REWANŻU ŁOMACZENKO-SALIDO

Wydawało się, że temat rewanżu Wasyla Łomaczenki (6-1, 4 KO) z Orlando Salido (43-13-4, 30 KO) jest już zamknięty, ale według nieoficjalnych informacji nadal istnieje nadzieja, że pięściarze po raz drugi spotkają się w ringu.

Anonimowy informator wewnątrz meksykańskiej grupy Zanfer, która promuje Salido do spółki z Top Rank, twierdzi, że w ostatnim czasie negocjacje w sprawie tej potyczki zostały wznowione. Trwają ponoć rozmowy, aby jeszcze przed końcem bieżącego roku pokazała ją telewizja HBO.

Wcześniej Salido mówił, że zgodzi się na rewanż, jeśli dostanie co najmniej milion dolarów. Taka gaża jest jednak mało prawdopodobna. Za swój ostatni pojedynek - remis z Francisco Vargasem na początku czerwca br. - Meksykanin otrzymał zaledwie 50 tys. dolarów.

Pierwsza walka Łomaczenki z Salido odbyła się w marcu 2014 roku. Ukrainiec, dwukrotny mistrz olimpijski, dopiero po raz drugi boksował wtedy na zawodowym ringu. Po dwunastu rundach przegrał niejednogłośną decyzją sędziów. Później został mistrzem świata w kategoriach piórkowej i super piórkowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 01-09-2016 12:59:48 
Milion dolarów? No mają rozmach. Wasyl jeszcze póki co takiej wypłaty nie dostał, więc Salido w życiu nie zobaczy takich pieniędzy, więc chyba kwestie tego starcia można uznać za zamkniętą.
 Autor komentarza: Krusher
Data: 01-09-2016 13:16:16 
Ukrainiec zrobi wszystko, żeby do walki doszło. Nie było rywala, z którym byłby w ringu i nie wygrał. Salido jest tym jedynym ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.