PUTIN I TRUMP RAMIĘ W RAMIĘ NA WALCE POWIETKIN-STIVERNE?

Don King ma wiele pomysłów na walkę Powietkin-Stiverne. Mówił już m.in. o tym, że można by ją zorganizować w Afryce - jako hołd dla Muhammada Alego. Teraz proponuje Rosję, gdzie na trybunach ramię w ramię mogliby zasiąść pochlebnie się wypowiadający o sobie nawzajem Władimir Putin i Donald Trump.

- Jestem przyjacielem prezydenta Rosji, Władimira Putina, a także wiernym zwolennikiem [być może przyszłego] prezydenta Donalda Trumpa, którego znam od dłuższego czasu. Może prezydenci mogliby zasiąść razem przy ringu. Prezydent Władimir Putin i prezydent Donald Trump. Wyobrażacie to sobie? - ekscytuje się 85-letni promotor.

Powietkin i Stiverne zostali wyznaczeni przez federację WBC do walki o pas tymczasowy w wadze ciężkiej wobec kontuzji Deontaya Wildera (37-0, 36 KO), mistrza pełnoprawnego, który w tym roku nie wróci już między liny. King podkreśla, że ma ambitne plany wobec swojego podopiecznego, jeżeli ten wygra.

- Będziemy walczyć na całym świecie. Bermane ma wiele do udowodnienia. Jako jedyny wytrzymał pełny dystans z Wilderem, ale oddał tę walkę. To byłaby szansa na zemstę - oznajmił.

Andriej Riabiński, promotor Powietkina, wcześniej zapowiadał, że walka ze Stiverne'em odbędzie się najprawdopodobniej w USA.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 31-08-2016 11:18:27 
Wszystko fajnie, ale Stiverne nie dość, że jest Haitańczykiem reprezentującym Kanadę, to zwyczajnie znajduje sę na zbyt niskim poziomie sportowym. W tej sytuacji wydarzenie i otoczka przysłonią całą walkę.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 31-08-2016 12:13:16 
Żałosne, to co robi King. To obraza dla takich gladiatorów jak Ali i Foreman probowanie stworzyc powtorki z takimi zawodnikami jak Stivern i Povietkin. Obaj to żadni mistrzowie Stivern ledwno chodzi taki rozbity po laniu od Wildera natomiast Povietkin to stary dziadek w dodatku sie szprycuje. Szkoda gadać.
Poziom nawet do piąt by nie dorastał do tego z walki Ali vs foreman
 Autor komentarza: Champion20
Data: 31-08-2016 12:14:29 
No jeszcza jak by mieli w walce wieczoru wystąpić np Joshua i Wilder to można by to przełknąć nazwywajac gale tak jak Alego z Foremanem ale nie z takimi zawodnikami jak povietkin i stivern
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.