KHAN: W STYCZNIU WALKA W ANGLII, A W MAJU JUŻ COŚ DUŻEGO

Niedawno Amir Khan (31-4, 19 KO) poinformował, że w przyszłym roku stoczy trzy walki - w styczniu, maju i okolicach grudnia. Z kolei prezydent WBC potwierdził, że Anglik zachowuje status oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi półśredniej, gdzie na tronie zasiada Danny Garcia (32-0, 18 KO). Jakie więc plany ma Brytyjczyk na najbliższe miesiące?

Khan wyjawił teraz, że właśnie w maju chciałby zaatakować Garcię i zrewanżować się mu za porażkę sprzed ponad czterech lat.

- Chcę by ta najbliższa walka odbyła się w Wielkiej Brytanii. To będzie takie trochę przetarcie po porażce z Canelo i powrót po operacji kontuzjowanej ręki. Potem już czeka mnie naprawdę duży pojedynek w maju za oceanem. Jestem obowiązkowym challengerem dla Garcii i chcę właśnie jego. Mamy swoją historię i wierzę, że nasz rewanż byłby dużym wydarzeniem w Ameryce na miarę PPV - stwierdził Khan.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 31-08-2016 00:40:10 
No to mówisz, że w maju heblujesz ? ;)
 Autor komentarza: Rolan
Data: 31-08-2016 09:12:52 
Khan jest skończony. Każdy jego rywal zna łatwy sposób na wygrana z Anglikiem. Wystarczy przycisnąć i być cierpliwym. Przy defensywie Khana zawsze jest duża szansa że coś wejdzie. Kilka lat temu to był kandydat do ścisłej czołówki P4P. I tamten Khan moim zdaniem wygrałby z Garcią. Teraz będzie powtórka z rozrywki.
 Autor komentarza: rondobry
Data: 31-08-2016 11:04:13 
Garci wybór Amira na przeciwnika też chwały nie przyniesie ale on chyba jest oboiwazkowy dla niego także bedzie powtórka z rozrywki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.