PRZED ŁASZCZYKIEM W KOŃCU KONKRETY

Kamil Łaszczyk (22-0, 8 KO) drugi tegoroczny pojedynek stoczy 17 września podczas gali Głowacki vs Usyk w Gdańsku. Ma to być jednak tylko rozgrzewka przed znacznie poważniejszym wyzwaniem.

Wrocławianin, który związał się jakiś czas temu kontraktem z Andrzejem Wasilewskim, po spodziewanej wygranej za niespełna trzy tygodnie i krótkiej przerwie rozpocznie przygotowania do walki w Japonii pod koniec roku z Satoshi Hosono (32-2-1, 21 KO) bądź Hiroshige Osawą (30-3-4, 19 KO). Zwycięzca nabyłby prawa pretendenta do tytułu mistrza świata wagi piórkowej federacji WBO.

- Doszliśmy do wniosku, że dla Kamila dobrze byłoby stoczyć taką walkę przed występem w Japonii - powiedział Wasilewski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rolan
Data: 30-08-2016 10:14:02 
Mam wrażenie że kariera Łaszczyka się zatrzymała. Niby jest w czołówce rankingu WBO, ale poziom jego przeciwników jest delikatnie mówiąc mizerny.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 30-08-2016 13:26:02 
Nie tylko Tobie się wydaje..
Łaszczyk nie tylko sie zatrzymał, ale mam wrażenie że się cofa. Przegra w tym eliminatorze..
 Autor komentarza: Uhbokm
Data: 30-08-2016 17:43:09 
Szymański & Łaszczyk - zestaw nudziarzy do wyjątkowo słabej gali. Do tej pory kupowałem PPV ale nie tym razem. Główkę obejrzę w jakimś pubie a resztę oleję bo nie warto tracić czasu i nerwów na tak słabe walki
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.