JOSHUA MOŻE WRÓCIĆ W MANCHESTERZE

Anthony Joshua (17-0, 17 KO) przystąpi do drugiej obrony tytułu IBF w wadze ciężkiej najprawdopodobniej na gali w Manchesterze, informuje promotor 26-letniego Anglika.

Już od kilku dni wiadomo, że Anglik stoczy kolejną walkę w drugiej połowie listopada. Wiadomo też, że po pięciu kolejnych występach w hali O2 Arena w Londynie tym razem zaboksuje w innym miejscu. - Manchester to w tej chwili faworyt - mówi o wyborze lokalizacji Eddie Hearn.

Szef grupy Matchroom dodał, że w grę wchodzi jeszcze zmiana terminu. Do tej pory mówiło się, że AJ wróci na ring 26 listopada, ale istnieje też możliwość, że nastąpi to tydzień wcześniej. Grono potencjalnych rywali jest cały czas to samo - Joseph Parker, Kubrat Pulew i Bermane Stiverne, choć kandydatura tego ostatniego wydaje się mniej prawdopodobna po tym, jak został wyznaczony do pojedynku o tymczasowy pas WBC z Aleksandrem Powietkinem. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: matd
Data: 28-08-2016 14:42:44 
Manchester? To moze Hughie?
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 28-08-2016 15:11:17 
Najlepiej jakby to był Hughie Fury albo Kubrat Pulev, bo w przeciwieństwie do dotychczasowych przeciwników Joshui potrafią poruszać się na nogach. Jestem ciekawy czy AJ będzie równie precyzyjny i skuteczny mając za przeciwnika ruchomy cel. Na ten moment właśnie walka z Kubratem Pulevem wydaje się być najbardziej prawdopodobna.
 Autor komentarza: mark13pl
Data: 28-08-2016 15:14:10 
Okaże się z kim. Na razie Joshua na koncie ma 2 walki mistrzowskie z rywalami chyba jeszcze gorszymi niż rywale Wildera. Waga ciężka miała odżyć po odejściu Kliczków. Jedyne co się zmieniło, to poziom, który spadł.
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 28-08-2016 16:20:46 
@mark13pl

Tak kurwa poziom spadł. Bo Pianeta, Mormeck czy nasz Wach reprezentowali wyższy poziom niż Martin, Breazeale, Molina, Duhaupass czy Szpilka :D
 Autor komentarza: Rolan
Data: 28-08-2016 16:58:22 
Bez przesady. Z tego co widać Joshua nikogo nie zamierza unikać. Zresztą jest ku temu powód. To bardzo dobry bokser, do tego olbrzym z nokautującym ciosem. Prawie idealne połączenie. Reszta to albo pompowani ciężcy bez ciosu, albo ślamazarne olbrzymy z ciosem(Breazale, Martin)
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 28-08-2016 21:16:02 
Pewnie to będzię PULEW Bułgar bardzo solidny zawodnik kawał gościa 194 i 112-113kg ale bez ciosu myśle że po ciekim ko gdzieś stracił tą zacietość co było widać w walce z Chisorą gzdie wygrał ale nie zachwycił.
Joshua znim przed czasem zpewnością wygra

Pyskaty nie pieprz bo Władmir walczył też i wygrał z ówcesną sćisłą czołówką Hyem , Povietkinem Pulewem czy w 2008 roku Z Tony Thompsonem który wtedy prezntował dobrze taki Thompsom Szpilke czy Moline be problemu by znokatował
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.