PRICE NA GALI Z UDZIAŁEM JOSHUY? TRZECH POTENCJALNYCH RYWALI

David Price (20-3, 17 KO) chce wystąpić u boku Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO) na zaplanowanej na 26 listopada gali, podczas której młodszy z Anglików przystąpi do drugiej obrony tytułu IBF w wadze ciężkiej.

- Eddie [Hearn - promotor Joshuy] mówi, że gdyby "Pricey" wygrał, pomyślałby o takiej walce. Mówiłem już, że możemy się zmierzyć z kimś takim jak Dominic Breazeale. Mówi się też o pojedynku z Parkerem, za tym również jesteśmy za. Może być nawet Eric Molina - mówi Dave Coldwell, trener 33-latka.

Występem na gali z udziałem Joshuy zainteresowany jest także Joseph Parker (20-0, 17 KO), oficjalny pretendent do tytułu IBF. - Prowadzimy nieustanne rozmowy w tej sprawie - przyznał przedstawiciel promującej Nowozelandczyka grupy Duco Events.

Rywal Joshuy nie jest jeszcze znany. Wymienia się w tym kontekście głównie Parkera i Kubrata Pulewa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rolan
Data: 27-08-2016 13:06:43 
Jak sobie wyobrażę taki soczysty prawy Joshuy na szczęce Price to zaraz przychodzi mi na myśl OIOM. Price jest bardziej szklany od szklanego Khana, a to już nie lada wyczyn.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-08-2016 18:37:41 
Wszyscy wymienieni powyżej robią Price w kilka rund. Ja bym ściągnął Adamka do UK. Adamek nie ma ciosu i nie umie walczyć z drągalami więc jest bezpieczną opcją. Problem w tym że Adamek w życiu nie zarobił by tyle co za walkę na Polsacie więc zapewne odrzucił by propozycję.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 27-08-2016 18:47:33 
teanshin

Tomek ma inne plany a czy by zarobił mniej niż na Polsacie to sprawa dyskusyjna nie porównuj złotówki do funta.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.