EUBANK JR OFERUJE POMOC CONOROWI McGREGOROWI

Mistrz Wielkiej Brytanii w wadze średniej Chris Eubank Jr (23-1, 18 KO) zaoferował gwieździe UFC Conorowi McGregorowi pomoc w treningu bokserskim.

Angielski pięściarz zobaczył nagranie, na którym widać, jak McGregor i jego szkoleniowiec analizują zapis filmowy z tarczowania 26-latka i Floyda Mayweathera Sr. - Widziałem, jak nas oglądacie. Często bywam w Vegas, gdybyś chciał kiedyś posparować. Powodzenia w sobotę - zwrócił się Eubank do McGregora na Twitterze.

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu na gali UFC 202 irlandzki wojownik przystąpi do długo wyczekiwanego rewanżu z Nate'em Diazem, z którym niespodziewanie przegrał przez poddanie w marcu br. Zanim zakontraktowano ten pojedynek, w mediach pojawiały się sensacyjne informacje, że McGregor, który w młodości z powodzeniem boksował amatorsko, zmierzy się w walce bokserskiej z Floydem Mayweatherem Jr. Ostatnio chęć potyczki z Irlandczykiem, i to na zasadach MMA, wyrażał też inny pięściarz, Amir Khan.

Eubank Jr w kolejnym pojedynku ma się zmierzyć z Tommym Langfordem (17-0, 6 KO). Daty tej konfrontacji jeszcze nie ustalono.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 19-08-2016 12:33:50 
Takie sparingi jedynie odebrałyby Connorowi pewnosć siebie. Eubank obiłby go jak słabszego journeymana.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.