HELENIUS NEGOCJUJE REWANŻ Z CHISORĄ

Robert Helenius (22-1, 13 KO) kolejny pojedynek stoczy 10 września, mierząc się z doświadczonym Konstantinem Airichem (23-17-2, 18 KO). Kolejny rywal ma być już jednak znacznie poważniejszym wyzwaniem.

Dwumetrowy Fin powróci po niespodziewanej porażce z Johannem Duhaupasem na początku kwietnia. Starcie z Airichem ma być dla niego tylko przetarciem przed dużo mocniejszym przeciwnikiem. Już prowadzone są wstępne rozmowy pomiędzy Heleniusem a stajnią Sauerland Event, z którą swego czasu Fin rozstał się w atmosferze kłótni i pozwów sądowych. Dziś obie strony negocjują jednak ewentualny rewanż Roberta z Dereckiem Chisorą (25-6, 17 KO) za pamiętną bitkę sprzed blisko pięciu lat, zakończoną bardzo kontrowersyjną decyzją sędziów.

- Walka z Airichem to dopiero pierwszy krok przed znacznie większymi walkami w niedalekiej przyszłości - zapewnia Helenius, którego trenerem jest obecnie Johan Lundstrom, zaś menadżerem Markus Sundman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 17-08-2016 22:53:20 
O Boże!

Chociaż obaj siebie warci na ten moment kariery.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 17-08-2016 23:04:41 
2-ga albo 3-cia liga ale poziom moze byc wyrownany, zobaczymy co zostalo z jednego jak i drugiego (oczywiscie na tym poziomie). w pierwszej walce bezdyskusyjnie powinien wygrac chisora, szokiem dla mnie byl werdykt tego starcia. ale ... kiedy to bylo i co dzialo sie z karierami obydwu zawodnikow kazdy wie, wiec wynik jest otwarty - sercem za chisora, za mega wal sprzed kilku lat.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 17-08-2016 23:10:09 
Chisora w formie od Pulewa powinien sobie poradzić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.