TOMASZ JABŁOŃSKI: TO BYŁO DOBRE LOSOWANIE, MOGŁO BYĆ GORZEJ

Dziś około północy naszego czasu - w przedostatniej walce sesji popołudniowej w Rio, do ringu wyjdzie drugi z naszych reprezentantów. Daniel Lewis z Australii będzie pierwszym przeciwnikiem Tomasza Jabłońskiego (-75kg) w rywalizacji w wadze średniej. Co o takim losowaniu sądzi nasz zeszłoroczny wicemistrz Europy? Zapraszamy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Darion
Data: 09-08-2016 14:54:45 
Dobre losowanie a pozniej tradycyjnie wpierdol w pierwszej rundzie i powrot do domu. Bo buty sie rozwiazaly, bo rekawice za ciasne, bo majty weszly w dupe albo sie zlekcewazylo przeciwnika i tym podobne wymowki po porazce.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 09-08-2016 14:58:17 
Czemu nie było cię tu rok temu, gdy zdobywał srebro ME? PS - nie zapomnij, że on do końca życia będzie mógł się nazwać olimpijczykiem, zaś twoim największym "osiągnięciem" będzie to, że "pojechałeś" po olimpijczyku. Bez odbioru...
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 09-08-2016 15:11:25 
Za komuny boks obok piłki nożnej był naszym narodowym sportem. Po zmianie ustroju obydwie dyscypliny podupadły strasznie. Piłka się dźwiga z kolan. Co będzie z boksem?
Jest jakiś postęp bo na zeszłą olimpiadę wysłaliśmy jedną kobietę, chociaż to marne pocieszenie .
 Autor komentarza: active
Data: 09-08-2016 16:01:19 
https://www.facebook.com/tomasz.ringraiders/ polecam obejrzec.bardzo fajny doping dla tomka z klubu.fajnie widziec wasze brzydkie mordeczki.WOJNA!!!!!!!!!!!!
 Autor komentarza: zombi
Data: 09-08-2016 16:04:14 
Furmi masz sporo racji, ale z drugiej strony zrozum choć trochę rozgoryczenie kibiców, którzy po cichu liczą na jakiś sukces. Nie liczyłem na medal, wręcz byłaby to wręcz sensacja, ale na wygraną jedną walkę już tak. A Jakubowski już na starcie dał strasznie słabą walkę, a w zasadzie było jej brak i potem - nie wiem na ile w tym prawdy, mówienie że zabrakło woli walki lub coś w tym stylu. Jak tu nie załamywać rąk. Tak ważna impreza i pierwsza walka położona w całości. Nie wiem czy nie trzeba byłoby publicznie napiętnować sztab trenerski, bo za wynik oprócz zawodnika odpowiadają trenerzy. Jak widzę te urywki z treningów i machanie takimi ciężarami tuż przed zawodami, to mam spore wątpliwości, czy tam ktoś wie co robi. Zresztą Jakubowski po porażce mówił coś o zajechaniu. Warto byłoby więc przeprowadzić jakiś wywiad z trenerami i zapytać się wprost o te metody treningowe, o to zajechanie zawodnika – czy to są prawidłowe metody.
Co do Jabłońskiego to też niestety mnie nie przekonuje, nie widzę w nim jakiegoś dużego potencjału, ale liczę na to że da z siebie wszystko, będzie się starać dać dobrą walkę.
 Autor komentarza: zombi
Data: 09-08-2016 16:04:52 
A jak poszło Anglikowi z Savonem?
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 09-08-2016 16:38:50 
Autor komentarza: zombi
Furmi masz sporo racji, ale z drugiej strony zrozum choć trochę rozgoryczenie kibiców, którzy po cichu liczą na jakiś sukces.


Kibice to się mają cieszyć świętem sportu i kibicować wszystkim sportowcom a nie przenosić na nich swoje kompleksy. Przegra to przegra, nie ma problemu, wygra to fajnie. I to jest chyba normalne podejście. Niech wygra lepszy, wcale nie chcę, żeby jakiś Polak wygrał w dziwnych okolicznościach.
I bardzo drażni mnie to natrętne gadanie w TV o szansach polskich sportowców. Oglądałem kolarstwo kobiet 2 dni temu, normalnie nie dało się oglądać, jadą zawodniczki, Polki bez znaczenia a komentator 1/3 czasu poświęcił na gadanie o tej Niewiadomej jakby to kogoś obchodziło, tylko przeszkadzał w normalnym zdrowym odbiorze wyścigu.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 09-08-2016 16:52:31 
@Grzelak - Brawo. Mamy kibicować, ale nie głupio nakręcać, a komentarze typu "Przyniósł wstyd Polsce", co miało miejsce, są żałosne. Anglik okazał się lepszy i koniec tematu. Czy mógł więcej? Pewnie mógł. Ale może i Anglik mógł więcej?
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-08-2016 17:16:08 
Jabłoński ze względu na swoje średnie warunki musi siedzieć na przeciwniku.
Klucz to rotacje, ciosy po rotacjach i unikach.
Do tego zachodzenie na nogach.
Jak tego elementu zabraknie to będzie jak u Jakubowskiego.

Liczę na Jabłońskiego choć powiedzmy sobie szczerze- kategoria super obsadzona a Jabłoński geniuszem boksu nie jest.
Super że był na Kubie i tam sparował- to powinno przynieść efekt.

U Jakubowskiego zabrakło zapewne sparingów z takimi harpagonami.
Jak mam dłuższą przerwę w sparingach, albo wysokiego przeciwnika to też budzę się dopiero w 2, 3 rundzie. Najgorzej z wysokimi bo z takimi trzeba umieć walczyć i do tego się mocno narobić.
 Autor komentarza: zombi
Data: 09-08-2016 17:16:30 
Panowie, bez emocji. Nikt, a przynajmniej ja się nie nakręcam, a już przenoszenia jakiś kompleksów nie skomentuję. Jak ktoś daje ciała, to chyba można to wprost powiedzieć. W walce Jakubowiskego prawie wszystko poszło nie tak. Tu sie nie ma z czego cieszyć, bo nasza ukochana dyscyplina umiera. To nie jest tak, że Anglik okazał się lepszy i kropka. Tu trzeba sie zastanowić, dlaczego był lepszy zawodnik, który nie jest żadnym mistrzem, który niedawno jeszcze sprzedawał hoddogi, bez większego dośwaidczenia itd. Zapowiedzi były huczne i Igor taką przekszodę powinien bez probkemów przejść, a tu wyglądało jak wyglądało. Mi osobiście nie jest do śmiechu. Swiętowałem jak Majka zagryzał z bólu wargi na ostatnich kliometrach i nawet jakby nie zdobył tego medalu, było na co patrzeć i kibicować. Oglądając walkę Jakubowskiego zwyczjanie po kibicowsku się wkurzałem.
 Autor komentarza: Madras
Data: 09-08-2016 17:20:45 
@Grzelak
Ta Kolarka - Kasia Niewiadoma dojechała na linię mety na 6 pozycji. Odniosła duży sukces, bez jakiegoś olbrzymiego nakładu finansowego. Igor Jakubowski przed igrzyskami mógł sparować z czołowym bokserem wagi cruiser na świecie - Mateuszem Masternakiem. Nie każdy z olimpijczyków na takie możliwości. A odpaść w pierwszej walce, po dość nudnym pojedynku i tłumaczyć się na końcu, że "zabrakło woli walki" jest wręcz przygnębiające. Takie słowa bądź co bądź bokserowi kompletnie nie przystoją.
Co do Tomka Jabłońskiego liczę, że nie będzie się cackać i pokaże serducho w ringu. Będzie wola walki, będzie i szacunek wśród kibiców. Zresztą ma dość odważny i widowiskowy styl walki, więc nie martwię się dzisiaj o niego.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 09-08-2016 17:22:07 
@zombi - uwierz mi, że tego typu krytyka jaką wyraziłeś, nikogo nie rusza. Jest w miarę merytoryczna, nie obraża... Ja również spodziewałem się po Igorze ciut więcej. Ale Twoja krytyka jest tą wersją soft. Niestety większość jest hard.
 Autor komentarza: tolek78
Data: 09-08-2016 17:41:56 
A ja się powtórzę i myślę że Igor spalił się psychicznie nigdy wcześniej nie startował na tak dużej imprezie.Wielu bokserów było świetnymi zawodnikami ale najważniejsze swoje pojedynki przegrywali nie umiejętnościami tylko psychiką
 Autor komentarza: Norbert
Data: 09-08-2016 18:03:30 
Kiedyś Polska była potęgą bokserską a nasi ,,profesorowie" uczyli Kubańczyków rzemiosła...
A teraz wielkim sukcesem jest wysłanie dwóch zawodników z których jeden już w pierwszej walce odpada.
To jak mają się czuć kibice boksu ?

Osobiście boksem i sportami walki pasjonuję się ponad 35 lat ale wkur... mnie jak zawodnik wybierający się na olimpiadę mówi mediom że jedzie po złoty medal...czego jako patriota bardzo mu życzę ! Tomek ognia ! Jesteś naszą ostatnią nadzieją !
 Autor komentarza: Norbert
Data: 09-08-2016 18:09:40 
A"propos Wojtek Bartnik ze swoim brązem już ,,jedną nogą w grobie" a następcy jak nie ma...tak nie ma...

A Karolinkę Michalczuk tak wykończyła cała ta otoczka ostatniej olimpiady że rzuciła boks...Ma już dość użerania się z pseudo ,,działaczami "i ,,sponsorami "...

pozdrawiam...
 Autor komentarza: Norbert
Data: 09-08-2016 18:21:15 
Po oglądnięciu filmiku z tego linka :

https://www.facebook.com/tomasz.ringraiders/

WIERZĘ w medal Tomka !

Ogniaaaaaaaaaaaaa ! Krzyknął Napoleon i pierd... z WSZYSTKICH DZIAŁ !
 Autor komentarza: Rolan
Data: 09-08-2016 18:23:24 
Nawet gdybym był grubasem na zasiłku, całymi dniami przebywającym na kanapie, obżerającym się czipsami i popijajacym to piwem to i tak miałbym prawo do krytyki nawet mistrza w boksie. Nie chodzi o słaby występ Jakubowskiego, ale o jego słowa tłumaczące tą porażkę. Jakubowski reprezentuje kraj którego jestem obywatelem więc mam święte prawo od niego wymagac, aby nie zabrakło mu w ringu ,,woli walki".
 Autor komentarza: starycap
Data: 09-08-2016 18:50:45 
I po co te pierdolety.
Brak trenera od 30 lat- głupi i ślepy wie ,że musi być to ktoś z wiedzą i pozycją po prostu fachman
Brak odpowiedniego materiału-młodzi wolą dziwki,narkotyki i internet i jak już to kasę a nie obierki.
Ale gdzie są młodzi-na zachodzie na zmywaku,na dachu,truskawkach,chłodniach.
Co zrobiło panstwo aby tak nie było-nic.
Po co szukać świętego Grala.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 09-08-2016 18:59:09 
Autor komentarza: Rolan
Jakubowski reprezentuje kraj którego jestem obywatelem więc mam święte prawo od niego wymagac, aby nie zabrakło mu w ringu ,,woli walki".


Dlaczego uważasz, że zabrakło mu woli walki? Bo nie ruszył na urra? Tak się często ocenia po przegranej walce (a gdyby-żaby postawił wszystko na jedną kartę). Ale to tak nie działa w sporcie. Myślę, że on zawalczył na tyle na ile potrafił a przeciwnik po prostu był lepszy. I wygrał lepszy i wszystko jest OK.
Trochę tylko żałuję, że nie wystartowali najlepsi zawodowcy. Dalej uważam, że to byłaby ciekawa i wcale nie jednostronna konfrontacja.Autor komentarza: Madras
Ta Kolarka - Kasia Niewiadoma dojechała na linię mety na 6 pozycji.


No i super, że dojechała, tylko dlaczego 25% czasu antenowego zostało przeznaczone na zajmowanie się akurat nią? Działo się wiele ciekawych rzeczy a mi to np. przeszkadza w odbiorze, gdy jedna zawodniczka ucieka, 3 ją gonią a komentator jedyny problem ma taki czy grupa kolejnych 7 zawodniczek w której jedzie Niewiadoma dogoni tą pierwszą.
To jest takie sztuczne. Naprawdę dla nas Polaków to jest taka ważna sprawa która przyjedzie Niewiadoma? To jest tylko sport.
 Autor komentarza: Rolan
Data: 09-08-2016 19:11:40 
Grzelak
Bo sam tak powiedział.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-08-2016 20:01:04 
@Madras,

Sparingi z Masternakiem? I co z tego?
Z takim koniem jak ten z GB czy Savon to inny sport...
Ten kto walczył z dużo wyższym zawodnikiem, wie że uniki, podchodzenie na rotacjach to klucz.
Zza podwójnej to można walczyć z zawodnikiem o podobnych parametrach.
Dla przeciwnika wyższego to woda na młyn- rzuca rękami i zawsze coś trafi.

To i tak przeciwnik Igora był mało zwrotny bo mógł go puszczać z ciosem, więcej pracować na nogach.
 Autor komentarza: wooyo
Data: 09-08-2016 20:30:53 
Panowie wiecie może na jakim kanale będzie ta walka? TVP 1 czy 2?
Szukam w programie i nie moge znaleźć, a niestety raczej musze iść bo przed czwartą wstaję dlatego chciałem ustawić sobie nagrywanie.
 Autor komentarza: Mars
Data: 09-08-2016 20:52:57 
@ Furmi

Krytyka jest subiektywną oceną i każdy to robi wedle swojego uznania, spostrzeżeń, poglądu, ambicji i poziomu intelektualnego jaki prezentuje. Czy to jest wersja soft czy hard? Co to coś zmienia? Wersja Soft jest dobra a hard już nie?
A może zwyczajnie zależy od temperamentu, ambicji człowieka który ją przedstawił i napisał tu na forum?
Nie uczynił tego ze zwykłej zazdrości a raczej poziomu swojego sfrustrowania, bo jestem pewien ze 99,9 % użytkowników tego forum trzymało kciuki i w duszy liczyło na coś więcej...
Tłumaczenie zawodnika po porażce wiąże się z tym co napisałem powyżej i jak mija się z prawdą, mydli oczy, "pali głupa" to nie ma się co dziwić że te opinie są jakie są...
*
*
*
"PS - nie zapomnij, że on do końca życia będzie mógł się nazwać olimpijczykiem"

Co to za wytłumaczenie? Argument?

Równie dobrze mogę powiedzieć że Pan jak i ja do końca życia nie będzie mógł się nazwać Premierem RP.
Jest taki taki wiekowy serial jak „Kariera Nikodema Dyzmy” (notabene genialny) kto oglądał to wie w jakich okolicznościach ten bohater piął się po szczebelkach i czyim kosztem otrzymując nominacje na to stanowisko.

W każdym przedsiębiorstwie, biurze, fabryce itp. są jednostki które mają ambicje i traktują swoje zajęcie poważnie z dużym zaangażowaniem, jedni bardziej zdolni inni mniej. Ale są też tacy którzy mają mocną psychikę i „pracują” kosztem innych czyli: „w ch*ja cięcie też zajęcie” -” roboty się nie lękaj, mało rób i dużo stękaj” - tak samo jest z olimpijczykami.
Jedni przyjechali z dużymi oczekiwaniami i zrobią wszystko żeby nie zawieść, inni nie ukrywając że nie mają szans na medal ale chcą się sprawdzić i nabrać doświadczenia. Ale są też tacy którzy przyjechali obiecując medale, a z przebiegu rywalizacji można by raczej stwierdzić że po popularność, profity, na wycieczkę lub wypełnić kontrakt i zarobić dodatkowe $$$.
A może zapisać się w kartach historii jako „olimpijczyk” a może „Dyzma olimpijski” ?
Tylko jak po porażce słyszymy aroganckie, mijające się z prawdą w wywiadach wytłumaczenia, to każdy z nas wylewa tą frustrację i żal na swój sposób. I mamy do tego prawo!!!

Pozdrawiam
 Autor komentarza: Madras
Data: 09-08-2016 21:38:00 
@Grzelak
Wyścig trwał prawie 4h... Przecież tam są emocje jak na grzybobraniu :P Chyba nie oglądałaś transmisji z Tour de France, gdzie komentatorzy przez ponad połowę czasu antenowego poświęcają przejeżdżanym miejscowościom. Wymieniają wszelkie ciekawostki związane z tymi terenami oraz anegdoty z życia topowych grup kolarskich, jak i samych kolarzy. Nie mów mi, że wytrzymałbyś 4h transmisji w ciszy, patrząc na pedałujące kobiety :D

@Clevland
Nie powiedziałbym, że Okolie to taki koń. Siłą pojedynczego ciosu daleko mu do Włodarczyka. Jest bardzo wysoki i bardzo szczupły. Coś za coś. Ciekawe, czy jego szczuplutka sylwetka potrafiła by zamortyzować mocny cios. Zresztą ten Brytyjczyk stosował prosty boks, gdzie nic wielkiego nie pokazał. Porządny rzemieślnik i nic więcej. Igor ma zdecydowanie większe umiejętności bokserskie, których niestety nie pokazał w walce. Zresztą kogo mieli mu zaprosić do sparingów? Michała Cieślaka? Przecież to już poziom, do którego ten Okolie może nigdy nie zapuka. Przy Mateuszu miał nabyć umiejętności i tyle.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 09-08-2016 22:10:15 
Autor komentarza: Madras
@Grzelak
Wyścig trwał prawie 4h... Przecież tam są emocje jak na grzybobraniu :P Chyba nie oglądałaś transmisji z Tour de France, gdzie komentatorzy przez ponad połowę czasu antenowego poświęcają przejeżdżanym miejscowościom. Wymieniają wszelkie ciekawostki związane z tymi terenami oraz anegdoty z życia topowych grup kolarskich, jak i samych kolarzy. Nie mów mi, że wytrzymałbyś 4h transmisji w ciszy, patrząc na pedałujące kobiety :D


Gdyby komentator opowiadał jakieś ciekawostki to OK, mi tylko przeszkadzało to, że ciągle powracał temat szans Niewiadomej, na którą bym nawet nie zwrócił uwagi, gdyby nie to, że komentator ciągle o niej gadał.

I przypominam, zwrot "patrząc na pedałujące kobiety" jest niepoprawny. Zamiast "pedałować" lepiej używać "gejować", np. "rowerzysta gejował szosą".
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-08-2016 22:18:24 
Walcząc z zawodnikiem swoich wymiarów masz go zawsze w zasięgu.
Wysoki samymi nogami może robić przewagę dystansu, on zrobi krok w bok, do tyłu a ty jako niższy musisz zrobić dwa.
Jak zacznie zadawać ciosy to się okaże że nie możesz do niego podejść.

Wysoki może mieć nawet średnie umiejętności. Niski musi się wznieść na wyżyny i ryzykować aby móc zadać cios.

Posparuj z kimś wyższym a zobaczysz o czym mówię.
 Autor komentarza: Mars
Data: 09-08-2016 22:27:34 
Autor komentarza: GrzelakData: 09-08-2016 16:38:50
Autor komentarza: zombi
Furmi masz sporo racji, ale z drugiej strony zrozum choć trochę rozgoryczenie kibiców, którzy po cichu liczą na jakiś sukces.


Kibice to się mają cieszyć świętem sportu i kibicować wszystkim sportowcom a nie przenosić na nich swoje kompleksy. Przegra to przegra, nie ma problemu, wygra to fajnie. I to jest chyba normalne podejście. Niech wygra lepszy, wcale nie chcę, żeby jakiś Polak wygrał w dziwnych okolicznościach.
I bardzo drażni mnie to natrętne gadanie w TV o szansach polskich sportowców. Oglądałem kolarstwo kobiet 2 dni temu, normalnie nie dało się oglądać, jadą zawodniczki, Polki bez znaczenia a komentator 1/3 czasu poświęcił na gadanie o tej Niewiadomej jakby to kogoś obchodziło, tylko przeszkadzał w normalnym zdrowym odbiorze wyścigu.
*
*
*

Jeszcze brakuje mi czerwonej chorągiewki z wyboru... (a były biało - czerwone...) połowa lat 80-tych, obchody pierwszomajowe...
Większego dupowłaza i lizydupa z tłumaczeniem porażek w obecnych czasach nie widziałem...
 Autor komentarza: derbinator
Data: 09-08-2016 22:59:49 
gdzie bedzie mozna obejrzec Tomka? nie widze boksu ani na TVP otwartych ani na Sport..
 Autor komentarza: Madras
Data: 09-08-2016 23:09:22 
@Clevland
Na co mi latać na salę, jak można poobserwować innych? Denis Lebiediew nadzwyczaj dobrze sobie radzi z wyższymi zawodnikami. Dopóki są limity wagowe, to niższy wzrost daje też plusy. Taki bokser ma większą siłę fizyczną, odporność, a także często mocniejszy pojedynczy cios. Poza tym łatwiej takiemu sportowcu zrzucać wagę przed walką. Masę mięśniową można śmiało odwadniać. Przecież Canelo i Ramirez ważą mniej więcej tyle samo (naturalnie), a jednak Rudy może zejść aż do jr średniej, gdzie Gilberto robi maksymalnie super średnią.

@Grzelak
Tak czułem, że Cię ta kwestia ruszy :P
 Autor komentarza: Madras
Data: 09-08-2016 23:13:42 
@derbinator
Według tej ramówki, boks rozpocznie się od 23:45 na tvp sport.
http://sport.tvp.pl/rio/24035167/boks
 Autor komentarza: derbinator
Data: 09-08-2016 23:16:17 
pomieszanie z poplataniem.. na dekoderze wyswietla mi sie zupelnie cos innego.. nic to, bede skakal po kanalach kiedy przyjdzie pora. dzieki
 Autor komentarza: Madras
Data: 09-08-2016 23:22:46 
http://sport.tvp.pl/rio/26386507/boks-m-kat-60-kg-i-91-kg-eliminacje
Ciągle leci boks, tyle że online. Jednym okiem oglądam, bo czekam na wejście Tomka. Co ciekawe te transmisje latają mi tylko na przeglądarce Microsoft Edge. Na firefoksie brakuje chyba wtyczki flash, a na chrome wyrzuca mi komunikat, że sygnał jest kodowany z uwagi na kraj pochodzenia. Jakby myśleli, że używam jakiegoś VPN-a do zmiany lokacji ip.
 Autor komentarza: maltanowo
Data: 09-08-2016 23:23:16 
Jedziesz z ku.wą Tomek !!!
Fajnie że tyle komentarzy pod boksem amatorskim. Czy to nie rekord ?
Jabłoński się nie spali, chłopak wie po co przyjechał. Widać że jest świadomy miejsca i okoliczności.
Tą walkę musi wygrać.

Boże jaki to blamaż by był dla Polskiego boksu gdyby wtopił. Dzień Tragedii Narodowej albo Orgowej.
 Autor komentarza: Loki
Data: 09-08-2016 23:27:16 
bez uników i bicia po nich ciosów Igor nie ma szans na wygranie choć jednej rundy z takim dużym chamem. Bokserko jest lepszy ale warunków nie oszukał. Kondycha okej, umiejętności okej, pomysłu brak... .
A te ciężary na treningu Jabłońskiego to jakaś dziwna sprawa ale może nie wiem o co cho ...
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 09-08-2016 23:33:16 
Macie jakiś link do walki?. Dziękuje.
 Autor komentarza: Madras
Data: 09-08-2016 23:44:23 
Teraz skończyła się druga walka w kategorii średniej i zaczyna się 3 w tej wadze. Polak będzie wychodził przy 4 pojedynku. Tak więc za nieco ponad 10 minut.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 09-08-2016 23:44:43 
Dzięki Mardas.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 09-08-2016 23:51:03 
Pindera:(.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 09-08-2016 23:51:05 
Dawajcie tego Zambijczyka na zawodowstwo. Gość wirtuozem nie jest, ale na efektowne napierdalanki się nadaje. Szkoda, że nie ma normalnych rękawic, Turek mógłby skończyć na deskach,
 Autor komentarza: maltanowo
Data: 09-08-2016 23:54:11 
link http://sport.tvp.pl/rio/26486983/boks-tomasz-jablonski-daniel-lewis
 Autor komentarza: Madras
Data: 09-08-2016 23:54:32 
Ruszył boks na TVP Sport. Zambijczyk Rulez :D Nieźle położył Turka.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 09-08-2016 23:55:38 
Świetna walka!!!.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 09-08-2016 23:59:12 
Oczywiście TVP pokazuje kajakarzy na lodzie i inne pierdoły, ale boksu... i jak później promować pięściarstwo amatorskie w Polsce?!
 Autor komentarza: towd
Data: 09-08-2016 23:59:32 
Program tvp sport nadaje boks
 Autor komentarza: Clevland
Data: 10-08-2016 00:00:35 
@Madras

Dzięki za linka !

Turek nawet dobrze sobie radził jak na taką różnicą zasięgu.
Fajnie wychodził po rotacjach z ciosami.
Zambijczyk wiadomo- większy zasięg to jest łatwiej.

Tak powinien walczyć Jabłoński.
 Autor komentarza: derbinator
Data: 10-08-2016 00:01:23 
silownia RELAX...
 Autor komentarza: Clevland
Data: 10-08-2016 00:01:31 
Ktoś na forum przewidział że Jabłoński wyjdzie w okolicach 12-tej.
Niech wybierze się do buka obstawić jakąś walkę.
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 10-08-2016 00:07:17 
Wyraźnie wygrywa Tomek
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 10-08-2016 00:07:58 
Jaki ślepak ten B...
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 10-08-2016 00:11:58 
Kurde, druga przegral u mnie
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 10-08-2016 00:12:16 
Tak wyraźnie ze remis dali po 2 r
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 10-08-2016 00:13:44 
Przegrał jak nic
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 10-08-2016 00:15:45 
No cóż...
 Autor komentarza: Babalu
Data: 10-08-2016 00:16:24 
przegrał hahahahh co za lamusy tam pojechały
 Autor komentarza: Babalu
Data: 10-08-2016 00:17:02 
wypad dziady do Polski
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 10-08-2016 00:17:18 
Gurwa. Szkoda, ale brakowało tych trafień, przy takim stylu musi wyraźnie rozbijać rywala.
 Autor komentarza: Babalu
Data: 10-08-2016 00:17:19 
jaka kompromitacja
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 10-08-2016 00:17:31 
Nasi zawodnicy byli źle przygotowani do turnieju, nie było pary w rękawicach, wszystko takie przeciętne.
 Autor komentarza: Dixell
Data: 10-08-2016 00:17:37 
wstyd i hanba. z reszta jakosc tego portalu pokazuje jaka kondycja panuje w naszym boksie - sto lat za murzynami.
 Autor komentarza: Babalu
Data: 10-08-2016 00:17:40 
Pojechali po medal hahahahahh
 Autor komentarza: Clevland
Data: 10-08-2016 00:17:47 
Drugą mu źle wypunktowali.

Trochę za dużo ciosów na korpus Jabłoński przyjął...
Później już trochę pływał co rzucało się w oczy.
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 10-08-2016 00:18:07 
Pierwsza Tomek
Druga Lewis
Trzecia Lewis

Moim zdaniem
 Autor komentarza: maltanowo
Data: 10-08-2016 00:18:25 
Kurwa. Boks w Polsce nie istnieje. Smutne
 Autor komentarza: Babalu
Data: 10-08-2016 00:19:01 
to wstyd i kompromitacja , rozwiązać olimpijski boks
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 10-08-2016 00:19:09 
Hańba? Wstyd? Kurna co za oszołomy...
 Autor komentarza: maltanowo
Data: 10-08-2016 00:19:56 
Wasilewski się wróżka znalazła. WYKRAKAŁEŚ YALE
 Autor komentarza: Babalu
Data: 10-08-2016 00:21:55 
pojechali i przegrali gładko w 1 walkach

ha ha ha
 Autor komentarza: Madras
Data: 10-08-2016 00:22:36 
Szkoda. Myślałem, że wygrał tę walkę, ale chyba zbyt sercem liczyłem punkty. Przez dwie pierwsze rundy myślałem, że pomimo tej młócki, to jednak celniej trafiał. Aczkolwiek Australijczyk uderzał też w korpus czyste ciosy, czego nie robił Polak. Kurczę, mimo wszystko walka równa. Jeszcze podbródkowy Tomka w 3 rundzie był niezły. Jakiś pech, jeden Polak był zbyt mało agresywny, drugi wręcz przeciwnie, a efekt końcowy ten sam.
 Autor komentarza: Kadej
Data: 10-08-2016 00:25:11 
Racja, Jabłoński może chaotyczny i trochę siadł kondycyjnie pod koniec, ale był agresywniejszy od Australijczyka.
 Autor komentarza: Darion
Data: 10-08-2016 00:32:12 
Buahahahah i kto miał rację Janusze?
 Autor komentarza: Darion
Data: 10-08-2016 00:32:37 
Polecam pierwszy post w temacie- ja wiedziałem, że tak będzie...
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 10-08-2016 00:56:32 
Autor komentarza: maltanowo
Data: 09-08-2016 23:23:16
Jedziesz z ku.wą Tomek !!!


Tak to możesz zachęcać swojego ojca, może będziesz miał z tego braciszka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.