PROMOTOR BALSKIEGO: STOPERÓW NIE WŁĄCZYMY

- Przyjeżdżam do Polski po zwycięstwo - mówi były tymczasowy mistrz świata federacji WBA Walery Brudow (43-9, 29 KO), który 24 września podczas gali Tymex Boxing Promotion w Kaliszu skrzyżuje rękawice z Adamem Balskim (6-0, 5 KO).

- Brudow zgodził się na kolejny przyjazd do Polki, bowiem liczy, że poradzi sobie z mało doświadczonym Adamem - nie ukrywa szef grupy Tymex Boxing Promotion i główny organizator tej imprezy, Mariusz Grabowski.

- Szykuje się jedna z najciekawszych walk na polskich ringach w 2016 roku. Balski ma dopiero sześć pojedynków, a jego doświadczony przeciwnik ponad pięćdziesiąt. Chcę zobaczyć jak nasz zawodnik z Kalisza spisze się w bezpośredniej potyczce, a do tego będzie pewne porównanie do Krzyśka Włodarczyka. Rywal ten sam, czas obu walk nie tak odległy. Wierzę w Adama i chcę aby szybko piął się w rankingach. Brudow nie zapomniał jak się walczy na dobrym poziomie, ale liczę, że Adam efektownie zwycięży. Na pewno nie włączymy stoperów tylko po to, by sprawdzić, czy szybciej od "Diablo". Czas tak bardzo się nie liczy, jak styl zwycięstwa. Ogromnym atutem mojego zawodnika będzie szybkość. Rosjanin może mieć z nim duże problemy. Adam będzie walczył u siebie w Kaliszu i na pewno dostarczy swoim kibicom wiele emocji. Pokonanie rywala z tak mocnym rekordem pomoże mu w dalszej karierze - dodał promotor Balskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rogal
Data: 09-08-2016 18:58:46 
Wolałbym tego Rosjanina, co na tej samej gali zabrał do szkoły boksu Michała Cieślaka.

Jednak tamten zawodnik jest zbyt niebezpieczny..

Pozdrawiam
 Autor komentarza: Yeahsure
Data: 09-08-2016 19:24:36 
Elegancke nazwisko do rekordu i tyle. A swoja droga pan Grabowski podarowal by sobie podjazdy do Diablo najpierw to niech sie te jego asy wyboksuja na listy rankingowe .Co by nie mowic Balski obiecujacy ale tylko prospect poki co.
 Autor komentarza: Emsiem
Data: 09-08-2016 19:44:06 
Balski póki co na plus się prezentował. Przeciwnik dobry jak na ten etap.
 Autor komentarza: zombi
Data: 09-08-2016 20:18:03 
na ile rund zakontraktowano ten pojedynek?
 Autor komentarza: Knot
Data: 09-08-2016 20:37:45 
98 rund, a walka ma trwać 2 dni.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.