ZAPOWIEDŹ - MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI - KRAKÓW

Trwają właśnie Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro, gdzie pojechali reprezentanci naszego kraju stając w szranki z najlepszymi na świecie zawodnikami. W naszym kraju trwa od dwóch lat cykl, Międzynarodowego Grand Prix Małopolski, który jest elementem programu przygotowującego zawodników do startów w najważniejszych imprezach w kraju i za granicą. Sa juz pierwsze efekty, bo systematyczne starty i konfrontacja myśli szkoleniowej podniosła poziom niejednego zawodnika i zawodniczki.

VII Międzynawowe Grand Prix Małopolski (poprzednie edycje >>>) wystartuje 3 września, w Krakowie, gdzie w Hali J&J Sport Center przy Winnickiej 40 zobaczymy Młodzików, Kadetów, Juniorów i Seniorów. Kolejne starty przewidziane są w różnych miastach małopolski w dniach 24.09, 01.10 i finał 5 listopada w Wieliczce. Wielki sprawdzian podczas Złotej Rękawicy 'Wisły', gdzie przez 3 dni walczyć będą najlepsi zawodnicy Polskich i zagranicznych ekip - tak wygladał XXXV MTB >>>

Program VII Międzynawowego Grand Prix Małopolski (03.09.2016) Kraków
08:00 – 09:00 badanie, waga, ul. Winnicka 40, J&J Sport Center
10:00 - konferencja techniczna
12:00 - walki

Zgłoszenia zawodników odbywać się będą drogą elektroniczną e-mail: mgpmzb@gmail.com (Międzynarodowe Grand Prix Małopolskiego Związku Bokserskiego). Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz możliwość stoczenia walki. Zgłoszenia powinno zawierać: nazwę klubu, imię i nazwisko zawodnika, rocznik, wagę, ilość stoczonych walk. Brane pod uwagę będą tylko zawodnicy z wszystkim ww. danymi. Zgłoszenia będą przyjmowane do każdego GP oddzielnie w terminie do: VII – 27.08; VIII – 17.09; IX – 24.10; X – 29.10.2016. Każdy klub może wystawić dowolną ilość zawodników, a lista zawodników zakwalifikowanych do danego cyklu GP będzie ogłaszana na stronie Małopolskiego Związku Bokserskiego: www.mzb.org.pl (zgłoszenia mają na celu zestawianie walk aby ograniczyć koszta przywożonych zawodników później nie walczących z powodu braku rywala).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.