RANKING WBO: AWANS UGONOHA, ŁASZCZYKA I SULĘCKIEGO

Sześciu polskich pięściarzy znalazło się w najnowszym rankingu federacji World Boxing Organization. Ale po kolei.

W wadze ciężkiej Izu Ugonoh (16-0, 13 KO), który dopiero co wrócił po dłuższej przerwie, awansował z piętnastego na trzynaste miejsce. Za to z trzynastego na piętnaste spadł nieaktywny od stycznia Artur Szpilka (20-2, 15 KO).

W kategorii junior ciężkiej, gdzie na tronie zasiada Krzysztof Głowacki, jego kolega grupowy Krzysztof Włodarczyk (51-3-1, 37 KO) pozostał na pozycji numer osiem, natomiast Mateusz Masternak (37-4, 26 KO) spadł o dwa oczka na czternastą.

W dywizji średniej Maciej Sulęcki (23-0, 8 KO) awansował z dziesiątej na ósmą lokatę. Ostatnim naszym przedstawicielem jest trzeci w wadze piórkowej Kamil Łaszczyk (22-0, 8 KO), dla którego to również awans o dwa miejsca.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: zombi
Data: 28-07-2016 18:32:09 
O łaszczyku to już nawet zapomniałem. A tak pięknie miała wyglądać jego kariera po przejściu do wasyla, haha. Narzekano, że się nie rozwija w dzierżoniwie, że walczy z "leszczami" na galach tymexu, no to teraz nic nie walczy i pewnie po podciągnięciu go w rankingach dadzą na jakiś jednorazow strzał. Kariera nie ma co!
 Autor komentarza: Woolite
Data: 29-07-2016 09:51:30 
Łaszczyk sam też chyba zadowolił się obijaniem leszczy. Nigdy nic nie wspominał, że chciałby z tamtym czy tamtym zawodnikiem walczyć, czy podnosić poprzeczkę. Przecież on przez pewien czas okupował nr 3 w WBO i to dość długo. Co prawda jego kategoria wtedy była piekielnie mocna, ale nie próbował nawet podejmować zaplecza czołówki ;/
Jego styl również bez polotu - szarpane zrywy i klincz, choć na początku kariery wydawał się dość perspektywicznym zawodnikiem ;
R.I.P.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 29-07-2016 09:54:45 
Sulęcki jak chce podnosić poziom i lepszych zawodników, to publicznie o tym mówi i promotorów prosi. Był zawiedziony, gdy w tym niedawnym pojedynku dostał jakiegoś karła i przed kamerą mówił do Wasilewskiego, że to jakieś nieporozumienie. Ostatni pojedynek bardzo dobry i z zawodnikiem na poziomie, tak trzymać!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.