GAMBOA I JEGO TRENER CELUJĄ W ŁOMACZENKĘ

Jeszcze nie tak dawno temu Yuriorkis Gamboa (25-1, 17 KO) uważany była za jedną z gwiazd zestawienia P4P, ale porażka z Crawfordem, a potem problemy z promotorem sprawiły, że o Kubańczyku zrobiło się cicho. On jednak przekonuje, że już wkrótce będzie gotowy na starcie z genialnym Wasylem Łomaczenką (6-1, 4 KO), a wtóruje mu jego trener.

Po półrocznym rozbracie z boksem dawny champion i mistrz olimpijski powrócił trzy tygodnie temu do pracy razem z dawnym szkoleniowcem, Ismaelem Salasem. Obaj osiągali swego czasu wielkie sukcesy, lecz potem ich drogi się rozeszły.

- Odbudowujemy jego system treningowy oraz dyscyplinę. To najważniejsze przy współpracy ze mną. Kluczową sprawą, nad którą musimy się teraz skupić, to praca nóg i eksplozywność Yuriorkisa. A gdy już odzyska formę sprzed lat, po kilku startach postaramy się o walkę Łomaczenką. Tak, Łomaczenko to nasz główny cel w kategorii super piórkowej. Potrzebujemy tylko najpierw dwóch walk i wtedy będziemy na niego gotowi - przekonuje Salas. Sam Gamboa również jest zainteresowany starciem z Ukraińcem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: meh
Data: 27-07-2016 12:19:03 
To by byłoega widowisko. Tylko Gambon ma za słaba defensywie dla Lomachenko, ale walka na pewno by była widowiskowa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.