MAIDANA WZNAWIA TRENINGI. 'DLA ZDROWIA'

Marcos Maidana (35-5, 31 KO) wraca na salę treningową. Jeszcze nie oznacza to jednak, że odpoczywający od boksu od blisko dwóch lat Argentyńczyk zamelduje się niedługo na zawodowym ringu.

- Powiem tyle - w poniedziałek wracam do gymu. Nie po to, żeby przygotowywać się do powrotu, jakiejś konkretnej walki, ale po prostu dla zdrowia, dla spokoju umysłu - oznajmił w weekend w San Antonio, gdzie wspierał swojego młodszego brata Fabiana.

"Chino" nie boksował od rewanżowej walki z Floydem Mayweatherem Jr we wrześniu 2014 roku. Kilka miesięcy temu sieć obiegły zdjęcia, na których widać wyraźnie, że - jak sam to ujmował - cieszy się życiem. W San Antonio zrobiono mu kolejne - na nich jest już w lepszej formie, choć do tej sprzed dwóch lat nadal sporo mu brakuje.

33-latek nie dał się namówić na żadne deklaracje. Podkreślał, że Scottish Rite Theatre skupia się wyłącznie na tym, by wspierać brata, który pokonał Jorge Maysoneta po sześciu rundach.

- Przyleciałem, żeby kibicować Fabianowi, to mój jedyny plan na weekend. Wiem, że wszyscy chcą się dowiedzieć, kiedy wracam. Nawet gdybym jednak planował powrót, nie ogłosiłbym tego tutaj. Tu liczy się tylko Fabian - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 25-07-2016 17:09:17 
Floydowi dał jedną z najtrudniejszych walk w Karierze Szkoda ża się tak zachapał tą kasą po wlakch z Floydemi spasł niemiłosiernie ze swoim stylem i ciosem mógłby byłby grozny dla każdego , myśle że nie wróci
 Autor komentarza: Rollins
Data: 25-07-2016 17:44:28 
A Floydem to on wygrał, tak po prawdzie.
 Autor komentarza: ADS
Data: 25-07-2016 18:43:52 
Floydowi dał bardzo dobra walke. Jego kluczem był chaos/nieprzewidywalnosć i charakter. Chciał Floyda zabić w ringu. Money pogubil sie w 1szym pojedynku (dawal sie czasem trafiac lewym prostym), najgorsza praca nog Floyda. Drugi pojedynek wygladal jak wygladal poniewaz Marcos postanowil boksowac (a Moneya nie da sie wyboksowac), a Floyd uruchomil nogi. Szkoda ze El Chino nie widzielismy w ringu od tego czasu. Mysle ze juz nie wroci.
 Autor komentarza: reckik
Data: 25-07-2016 22:27:06 
On sam przyznawał, że boksowanie go nie kręci, zarobił wystarczająco i chce czerpać radość z bycia z rodziną. Kto z nas nie chciałby tak żyć. Trafić w przysłowiowego totka i żyć dostatnio z odsetek :)

Chodzę do roboty bo muszę, ale gdybym nie musiał to też bym to popierdo.ił i poszedł na hamburgera ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.