BERNARD HOPKINS CHCE POŻEGNAĆ SIĘ Z RINGIEM DO KOŃCA ROKU

Wspaniały Bernard Hopkins (55-7-2, 32 KO) ma już na karku ponad pięćdziesiąt jeden lat, a mimo wszystko wciąż należy do ścisłej czołówki wagi półciężkiej. Legendarny "Kat" spotkał się z przedstawicielami stajni Golden Boy Promotions, by porozmawiać o tegorocznej walce, jaką ten wybitny pięściarz miałby się pożegnać z kibicami.

Nie ustalono jeszcze nic konkretnie, ale Eric Gomez - wiceprezydent grupy przyznał, że sławny filadelfijczyk chciałby zaboksować do końca tego roku.

- On jeszcze nie skończył i chce jeszcze stoczyć pożegnalny bój. Ciągle trenuje i pozostaje w wysokiej formie, dlatego nie ma zamiaru toczyć tak zwanej walki na przetarcie. Zależy mu na występie jeszcze w tym roku, ale jeśli pojawiłaby się jakaś bardzo atrakcyjna opcja, to być może zawalczyłby na początku przyszłego - stwierdził Gomez.

25 NAJLEPSZYCH BOKSERÓW OSTATNICH 25 LAT: MIEJSCE TRZECIE - BERNARD HOPKINS

Przypomnijmy, że Hopkins pobił rekord wszech czasów w ilości skutecznych obron tytułu mistrza świata wagi średniej, a potem - już w dywizji półciężkiej, został najstarszym championem w historii boksu zawodowego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 23-07-2016 08:06:06 
Powodzenia.
 Autor komentarza: starycap
Data: 23-07-2016 08:39:49 
Stary zaskroniec-wieki bokser-legenda-szacunek za całość.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 23-07-2016 16:07:44 
Najwyższy czas. Świetny był to bokser.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.