POSTOŁ I CRAWFORD PEWNI SIEBIE

Już w przyszłą sobotę dojdzie do starcia na szczycie kategorii junior półśredniej pomiędzy zasiadającym na tronie WBO Terence'em Crawfordem (28-0, 20 KO), a championem według WBC Wiktorem Postołem (28-0, 12 KO). Na dziesięć dni przed walką obaj wydają się bardzo pewni swego.

- Lucas Matthysse, którego ostatnio pokonałem, to zawodnik znacznie lepszy niż Crawford. Zdobyłem wtedy pas WBC, który nie zmieni właściciela po moim spotkaniu z Crawfordem. Do swojego trofeum dorzucę tylko jeszcze tytuł WBO. Mam zamiar zniszczyć rywala i jego perfekcyjny rekord - odgraża się Postoł.

- Obaj są kompletnymi pięściarzami, którzy potrafią się ruszać i fajnie boksować. Mimo wszystko Wiktor przełamie Crawforda tak samo, jak zrobił to w walce z Matthysse. Mój zawodnik jest cierpliwi i będzie wyciągał cegiełkę po cegiełce z obrony przeciwnika swoim lewym prostym i ciosami na korpus - wtóruje swojemu podopiecznemu sławny trener Freddie Roach.

- Zawsze trenuję tak, jak gdybym miał się spotkać z najmocniejszych rywalem w karierze. Takie mam podejście do tego zawodu. Na papierze wygląda to w ten sposób, że Postoł powinien być rzeczywiście najtrudniejszą dotąd przeprawą, lecz wszystko okaże się dopiero między linami. W tym starciu nie tylko obronię swój pas, ale dorzucę do niego również ten w wersji WBC. Moim celem pozostaje wyszukać najtrudniejszych dostępnych zawodników i pokonać ich. I dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na Postoła. Zamierzam udowodnić, iż jestem numerem jeden w tym limicie - ripostował Crawford.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 13-07-2016 14:05:54 
POSTOL NIEZŁY WARIAT, DOBRY LEWY PROSTY, ALE STAWIAM NA CRAWFORDA PRZEZ KO. TERENCE TO PRAWDZIWY BRYLANT.

OBY WIĘCEJ TAKICH WALK NA SZCZYCIE. WSPANIAŁE ZESTAWIENIE.
 Autor komentarza: bodescu
Data: 13-07-2016 14:30:47 
W ogóle ten Postoł to niezła tyczka! Koleś naprawdę ma 1,80m? BoxRec tak podaje...
Jeśli tak, to nie wiem jak on kisi się w junior półśredniej. Przecież 1,80 mają przykładowo Lebioda cz Mchunu z crusier! Rozumiem, że wzrost to nie jedyny czynnik wpływająący na wagę, ale kuźwa, 7 kategorii różnicy :D
 Autor komentarza: Knot
Data: 13-07-2016 14:48:15 
Postoł kontra Apostoł to byłby epokowy pojedynek !
 Autor komentarza: Rollins
Data: 13-07-2016 16:42:47 
Rollins Data: 11-05-2016 15:51:32
Postoł zawalczył z Matthysse trochę w stylu Władka Kliczko, czyli jeśli tylko Argentyńczyk zbliżał się do niego, wchodził w półdystans, ten od razu trzymanie, klincz. I tak jak z Kliczko, sędzia ringowy dość mocno przymykał na to oko.

Z Crawfordem takie numery nie przejdą. Po pierwsze, że ten pięściarz jest zupełnie inny, niż "mały" Matthysse. Po drugie, sędziowie (łącznie z ringowym) w tej konfrontacji nie muszą "kibicować" Ukraińcowi.

Stawiam na Crawforda.

Na punkty
 Autor komentarza: un4given
Data: 13-07-2016 20:17:40 
Mnie ciekawi jedynie czy benio znow trafi niespodzianke, ale bym się wkurwił... że nie obstawiłem xD

Tak na serio to myślę ze Postol faktycznie ma tutaj duże szanse. Facet ma niemożliwe warunki fizyczne, dobry lewy prosty ciężko go będzie wypunktować a i znokautować nie łatwiej bo chłop pokazał w walce z Matthysse że może przyjąć nawet cios punchera. Crawford to klasowy zawodnik ale myślę że będzie to dla niego ciężka walka...
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 14-07-2016 12:04:54 
Nie znoszę stylu Postoła. Walczy w obrzydliwy sposób przypominający Grabimira Kliczkę. Stawiam i kibicuję oczywiście Crawfordowi i mam nadzieję, że znokautuje Ukraińca.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.