PROMOTOR BROOKA: VARGAS CHCE FORTUNY ZA WALKĘ W WIELKIEJ BRYTANII

O walce Kella Brooka (36-0, 25 KO) z Jessie'em Vargasem (27-1, 10 KO) mówi się od dłuższego czasu, ale wciąż nie podpisano kontraktów. Sprawę przybliża Eddie Hearn z promującej Anglika grupy Matchroom Boxing.

- Vargas chce fortuny za przylot do Wielkiej Brytanii i pojedynek z Brookiem. Nie winię go, miałbym takie same wymagania. W końcu przylatuje do nas, by walczyć z najlepszym zawodnikiem wagi półśredniej, z kimś, z kim nikt nie chce boksować. Aby pokryć wypłatę Vargasa, musimy dać mniej pieniędzy Brookowi. A nie można się oczywiście spodziewać, że zawodnik powie: "Och, zapłaćcie mu, a mną się nie przejmujcie, ja będę walczyć, bo chcą tego kibice". Trzeba mu dobrze zapłacić. Fakt jednak, że zgodzi się walczyć za mniej, bo po prostu chce tej walki - powiedział.

Vargas stwierdził przed kilkoma dniami, że podpisał już kontrakt na pojedynek, a Brook wciąż z tym zwleka, dlatego walka jest coraz mniej prawdopodobna.

- Vargas nie kłamał, podpisał porozumienie z Top Rank, że będzie walczyć z Brookiem. Tyle że to nieistotne, bo główny kontrakt nie został podpisany. Nie ma jeszcze co do niego zgody. Ludzie mogą zacząć mówić, że to pewnie byle jaka oferta, ale musicie wiedzieć, że to ponad 2 miliony dolarów. Za walkę z Bradleyem Vargas otrzymał 600 tysięcy. Teraz zarobi przeszło trzy razy więcej. Nie chcę więc słyszeć narzekań, że to złe pieniądze, bo są dużo większe od tych, które zarobi Brook - oznajmił Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 05-07-2016 12:24:23 
Ten Hearn to ma przewalone;p Najpierw musiał wywalić kupę kasy na pseudo mistrza wagi ciężkiej Martina, żeby przyjechał do Anglii, teraz Vargas żądą kasy, na którą po prostu nie zasługuje.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 05-07-2016 22:50:44 
Odkuje sie wiec spokojnie
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 05-07-2016 23:57:21 
Brook jak wody potrzebuje dobrego rywala. Vargas taki jest, a do tego ma pas. Nie jest też za dobry - można dobrze wypaść na jego tle. Moim zdaniem "zasługuje" na dwa miliony. Albo Vargas albo nikt. Khan i tak ma już z niego polewkę.
Brook jest prawdopodobnie najlepszym pół średnim na świecie, a obija bumów i zrywa walki; jeśli zerwie i tą, będzie kolejnym Braehmerem i tyle w temacie. A nawet gorzej, kpina człowiek.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.