HEARN: NIE ZWĄTPIŁEM JESZCZE, ŻE DO WALKI GGG-EUBANK DOJDZIE

Promotor Chrisa Eubanka Jr (23-1, 18 KO) przyznaje, że nie jest łatwo sfinalizować walkę z Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO). Nadal wszystko jest jednak na dobrej drodze, by niebawem do niej doszło.

- To bardzo skomplikowane. Są kontrakty z Matchroom i Eubankiem Jr, jest kontrakt ze Sky Sports na tę konkretną walkę, jest kontrakt z HBO, z Gołowkinem. Są do zrobienia trzy czy cztery kontrakty, które krążą tam i z powrotem, dokonywane są zmiany, jest mnóstwo różnych punktów - transmisje międzynarodowe, sponsorzy, mata ringu, konferencje, testy antydopingowe, hotele, przeloty, rękawice, oficjele - mówi Eddie Hearn.

- Nie było jednak jeszcze chwili, żebym pomyślał, że do tej walki nie dojdzie. Wierzę, że pojedynek się odbędzie, a wszystko zostanie sfinalizowane w tym tygodniu. Ale jeśli w piątek nie będę miał niczego do ogłoszenia, nie krzyczcie, że jestem oszustem. Mówię, co myślę. Sporo może się zmienić, ludzie mogą zmienić zdanie - dodał.

Walka Gołowkina z Eubankiem miałaby się odbyć w Londynie pod koniec sierpnia lub we wrześniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 05-07-2016 10:46:14 
bez przesady przeciez to nie jest jakas nadzwyczajna sytuacja - wielu piesciarzy ma kontrakty z telewizjami itd
walka jak kazda i kontrakt jak kazdy

poza tym jesli Eubank chce naprawde tej walki a nie tylko krzyczy to powinien w pewnych kwestiach isc na ustepstwa wzgledem mistrza

nie wiem w czym Hearn widzi az taki problem

czyzby szykowal grunt pod zerwanie negocjacji i stwierdzenie ze za trudno bylo???

oby nie
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 05-07-2016 11:18:28 
"jest kontrakt ze Sky Sports na tę konkretną walkę" - ten punkt chyba jest z wszystkich wyżej wymienionych najważniejszy i on powoduje największe problemy. Eubanki chcą bardzo dużą część z ppv dla siebie, a SKY na ustępstwa raczej nie pójdzie, bo kim tak naprawde jest Chris Eubank Jr żeby stawiać warunki i co do tej pory osiągnął? Przegrał z nudziarzem Billy Joe Saundersem? Tak. Ma jakiś pas? Nie. Mam wrażenie, że rodzince troszkę palma odbiła, a 3 miliony dolców dla młodego to jakiś żart przecież. W takim wypadku Golovkin musiałby dostać z 5 baniek, a to póki co chyba jest nierealne.
Golovkin jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem w średniej, a i tak póki co największa wypłata to było 2 miliony za Lemieux i Wade'a. Obawiam się, że niestety finanse będą stały na przeszkodzie doprowadzenia do tej walki i to wszystko przez pazerność Eubanków. Trochę pokory by się młodemu przydało, bo póki co jest za malutki i do tej pory nic nie osiągnął, żeby próbować rozdawać karty.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 05-07-2016 12:14:45 
Guzik

to typowa przypadlosc synów dawnych gwiazd ktore mysla ze sa zajebisci i wszystko im sie nalezy przez slawe ojca mimo ze tak naprawde dostali juz na starcie wielkie fory
zobacz na Chaveza Jr - podobna sytuacja
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 05-07-2016 12:28:18 
Jasne, masz rację ale Chavez co by o nim nie gadać przynajmniej był mistrzem wagi średniej i paru niezłych gości np. Andy Lee, Marco Antonio Rubio czy Sebastian Zbik pokonał, a Eubank jeszcze nic nie osiągnął w dodatku przegrał ze swoim lokalnym rywalem, a rzuca się choćby nie wiadomo kim był.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 05-07-2016 14:21:51 
czemu Loeffer się nie wypowiada?
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 05-07-2016 14:59:10 
"czemu Loeffer się nie wypowiada?"

Podejrzewam, że tego nie robi, bo z ich strony jest wszystko najprawdopodobniej dogadane i nie robią problemów. Tak jak już napisałem, to pomiędzy Eubankami a Sky Sports jest konflikt i teraz Hearn musi to tak rozegrać z rodzinką, żeby do walki doszło.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 05-07-2016 15:47:48 
dokładnie, też tak mi się wydaje. Zauważcie to
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 05-07-2016 21:30:38 
co do samej walki Eubank młody jest nie o opierzony coś potrafi choć to nie skala Ojca i nigdy taką nie osiągnie ale robi z siebie pozera show
plus za odwagę ale
do tego zaczyna cwaniakować gada bzdury i prowkuję Gołowkina sam sobię bata kręci , Gołowkin udzieli mu bolesnej lekcji boksu i go mocno porozbija
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.