OBÓZ PRICE'A LICZY NA SZANSĘ OD JOSHUY

David Price (20-3, 17 KO) został przywrócony do rankingu IBF na jedenaste miejsce. Olbrzym z Liverpoolu wciąż wierzy w zdobycie tytułu wszechwag i na celownik bierze swojego rodaka, championa organizacji IBF, Anthony'ego Joshuę (17-0, 17 KO).

"Pricey" związał się niedawno z trenerem Dave'em Coldwellem, uważanym dziś za jednego z najlepszych specjalistów na świecie. I obaj bardzo chwalą sobie taką współpracę. Pod koniec maja - na własnym terenie w Liverpoolu, David szybko odprawił Vaclava Pejsara, ale wkrótce powinny przyjść poważniejsze wyzwania.

- David wygląda bardzo dobrze na treningach, ciężko pracuje i pozostaje skoncentrowany tylko na tym. Czekamy na datę, chcielibyśmy wystąpić już w lipcu, ale decyzję zostawiamy oczywiście grupie Team Sauerland. Potrzebujemy jeszcze kilku zwycięstw przed starciem z Joshuą, tak by pokonywać kolejne przeszkody, krok po kroku. Jeśli dostalibyśmy szybko dwie walki i zachowali aktywność, byłbym skłonny wystawić Davida na Joshuę nawet w listopadzie - nie ukrywa Coldwell.

- Pricey to teraz już inny pięściarz. Nie będzie już czekał na to, co zrobi rywal, tylko przejmie inicjatywę. Joshua to dobry wojownik z bardzo mocnym uderzeniem, lecz on także zetknąłby się z siłą Davida, gdyż ten również ma jeden z najmocniejszych ciosów na świecie. Jeśli Joshua trafiłby czysto Davida, skończyłoby się nokautem, ale to działa w obie strony. Pierwszy czysty cios Price'a też dałby mu zwycięstwo - dodał szkoleniowiec brązowego medalisty olimpijskiego z Pekinu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 30-06-2016 22:08:10 
Po tejj walce Price może zostać warzywem. Ale kasa się będzie zgadzać
 Autor komentarza: MLJ
Data: 30-06-2016 23:03:45 
Price idzie w ślady Maccarinellego..
Tylko że Joshua po otrzymaniu ciosu w skroń potańczył, ale nie padł, a Price po nieczystych farfoclach od Thomsona wyglądał na potwornie wstrząśniętego, w dodatku co chwilę siedział na tyłku. A to co mu Teper zrobił w ringu. to wyglądało przerażająco. A jestem święcie przekonany że czysty Teper zrobiłby to samo..
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 01-07-2016 01:09:38 
Litwo ojczyzno moja ty jestes jak zdowie, ile cie trzeba cenic ten tylko sie dowie co Cie stracil...
Rudy glupi przyszly kaleka
 Autor komentarza: jorket84
Data: 01-07-2016 02:35:28 
Podzielam zdanie Pyskatego i Manka zreszta MLJ tez

Nie to ze jestem uprzedzony do prica czy cos Ale ten koleś to paralityk, gdzie on sie nadaje na zawodowego boksera, ja bym z nim wyszedł i bym mu zrobił kuku (przynajmniej tak mi sie wydaje)

Ktos musial w niego zainwestować jakas kase Bo pchaja sie na afisz nie znaczac nic Skonczyloby sie to dla nich przypuszczam szybciej niz z cornishem
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 01-07-2016 08:30:27 
Po co Price W ogóle toczy walczy nie ma kompletnie odporności na ciosy a w boksie to podstawa.Jeśli teper go zastopował go Joshua zmiecie go z powierzchni ziemi.
 Autor komentarza: vojtech51
Data: 01-07-2016 08:56:18 
On i Maccarinelli zmierzają prosto na wózek inwalidzki.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 01-07-2016 09:01:20 
nie przesadzajcie panowie
Price to wielki chlop z naprawde silnym pierd...
szczeki moze nie ma tytanowej ale np Kliczko tez nigdy nie mial
cios ktory przyjal od Tepera przewrocilby kazdego

Joshua-Price to w UK nadal spora walka a Price jest 11 w IBF wiec kto wie
ja sie wcale nie zdziwie jak do takiej walki dojdzie tym bardziej ze kiedys przyjdzie AJowi sie zmierzyc z innymi gigantami wiec Price moze byc cenna nauka i dobrym zrodlem dochodu
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 01-07-2016 10:08:56 
Oby AJ nie został takim mistrzem jak Wilder i wziął się za Parkery i Pulewy a później zabrał się za Mistrzów i Haye'a.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 01-07-2016 10:24:42 
A Price chłop wielki ale szczękę ma z porcelany. A jeśli o Kliczków chodzi to zależy bo Wład ma szczękę "człowieczą" jak i większość pięściarzy (w tej kategorii mamy np. Szpilkę, Haye'a, Mollo) czyli byle obierka go nie przewróci ale soczysty czyścioch albo kumulacja kończą się dechami. A Vit to prawdziwy granit obok Wacha i Atomic Bulla dlatego mógł sobie po kowbojsku chodzić po ringu z opuszczonymi rękami.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 01-07-2016 13:03:45 
Mam wrażenie że to jest raczej kombinacja cech u Dawida... Słaba szczęka, słaba kondycja, usztywniony no i najgorsze ze wszystkich to psychika. Kilka z tych cech można poprawić lub wręcz wyeliminować, jednak szczęki się nie wzmocni, a i z psychiką też słabo. Może jakiś psycholog sportowy? Jednak wojownika z takiego się już raczej nie zrobi.
No i trzeba pamiętać że Dawid ma już swoje lata. To jest ukształtowany zawodnik.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 01-07-2016 20:39:57 
Price powinien najpierw udowodnić, że zasługuje na walkę z Joshuą. Ja uważam, że David ma predyspozycje by pokonać Joshuę, ponieważ ma duży zasięg rąk i nie musi wchodzić z AJ do półdystansu, a poza tym Price dysponuje chyba najpotężniejszym pojedynczym uderzeniem w wadze ciężkiej. Oczywiście David nie ma ani szczęki ani psychiki do boksu, więc w walce z AJ na pewno nie byłby faworytem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.