LEBIEDIEW, DROZD I CZAKIJEW UCZYLI BOKSU DZIECI Z SYRII

Przed kilkoma dniami pięściarze rosyjskiej grupy Mir Boksa poprowadzili niezwykły trening. Denis Lebiediew, Grigorij Drozd, Rachim Czakijew i Edward Trojanowski uczyli boksu dzieci pochodzące z rejonów dotkniętych wojną - Syrii, Doniecka i Ługańska.

W zajęciach wzięło udział kilkudziesięciu młodych ludzi. Czakijew, mistrz olimpijski z 2008 roku, wyraził nadzieję, że trening wyjdzie dzieciom na dobre.

- Boks może inspirować, pokazać, że nie mogą się załamywać, że muszą patrzeć na życie w żywych barwach. W życiu potrzebny jest sens. Może to być praca, sport, może chodzić o kreatywność lub naukę. Ludzie są różni. Źle się dzieje, kiedy ktoś jest na rozdrożu i nie ma nikogo, kto mógłby mu pomóc znaleźć właściwą drogę. W efekcie można trafić na ulicę i zacząć robić złe rzeczy. Takie wydarzenia jak to mają więc duże znaczenie - powiedział.

Czakijew nie unika pytań politycznych. Poproszony został o komentarz na temat sceptyków, którzy sądzą, że Rosja niepotrzebnie interweniuje w Syrii.

- Musimy być patriotami. Nasza polityka zakłada ochronę ludności cywilnej przed wojną. Wierzymy, że to Syryjczycy muszą zdecydować o losie swojego kraju i wybrać prezydenta, a nie Amerykanie czy rebelianci. Nie chcę się za bardzo zagłębiać w kwestie polityczne, chcę wspierać syryjskie dzieci - stwierdził.

Jeśli chodzi o sprawy bokserskie, nadmienił, że nie zna jeszcze daty powrotu na ring ani nazwiska kolejnego przeciwnika, w związku z czym nie trenuje na razie na najwyższych obrotach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 30-06-2016 13:49:36 
najpierw wysylaja wojsko do Syrii i na Ukraine a potem "ratuja" biedne dzieci

wiem ze to nie wina sportowcow ale ruska polityka w tej kwestii mnie rozpierd...
 Autor komentarza: Clevland
Data: 30-06-2016 14:33:50 
Wiadomo że w krajach gdzie dominuje jedna słuszna religia nie może być demokracji.
Tam sprawdza się tylko dyktatura.

Efekt usunięcia dyktatur można odczuć w Europie. A to dopiero początek.

Kryminalna Rasija wiadomo że ma politykę mocarstwową. Szlak wytyczył Lenin, później morderca Stalin.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 30-06-2016 16:18:08 
odyniec
Tylko że wojsko Rosji znalazło się w Syrii na zaproszenie rządu, a agresorami będziemy między innymi my, a więc bez hipokryzji. Nikt w Syrii nie chce naszych wojsk.
Jeśli chodzi o Ukrainę to też nie wypierajmy się faktów, kto rozhuśtał pucz i obalenie legalnego rządu i doprowadził do wojny - przypominam, że największą rolę propagandową i podjudzacza na Maidanie odegrała Polska. A pieniążki przyszły z USA co sami przyznali niedawno w kongresie. Pamiętajmy też że Krym został przyłączony do Ruskich po referendum bo tam mieszkają w większości Rosjanie a podczas starć większość ukraińskiej armii po prostu przeszło na drugą stronę, do swoich.
Nie znoszę Ruskich ale nie łykajmy propagandy z tabloidów panowie. Te gierki nie są wcale takie proste.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 30-06-2016 17:23:06 
Cooperek

Zgadzam się, chociaż z Polską, jako największym podjudzaczem, to trochę przesada.
 Autor komentarza: RasistaPL
Data: 30-06-2016 17:29:34 
Odyniec piona!

Cooperek ma kuperek zamiast mozgu.
 Autor komentarza: RasistaPL
Data: 30-06-2016 17:49:39 
Jasne ze to jest skomplikowane ale ty z takimi zdolnosciami syntezy nam tego nie wytlumaczysz Cooperek
 Autor komentarza: starycap
Data: 30-06-2016 19:15:09 
A co tu ma jeszcze tłumaczyć.Napisał przeczytałeś i co on winien ,że nie zrozumiałeś.Gdybyś chodził do szkoły a nie w tym czasie strzelał z procy do wróbli to taką prostą sprawę łatwo zrozumiałbyś.Przyszedł słabszy do silniejszego,że mu do chałupy przez okno nieproszony gość się wcina to byś pomógł czy nie?A znając tego gościa z bandytyzmu światowego miał Rosjanin dać sobie koło dupy plapla zrobić .Ukraina proponowała USA Sewastopol do wzięcia ale Rosjanin nie jest głupi i widząc co się święci odebrał cały swój zresztą Krym i amerykańcom pokazał środkowy palec.Zrozumiał.
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 30-06-2016 20:28:29 
A ja myślę, że za cenę Krymu Rosja stworzyła Ukrainę od początku, mimo tylu starań włożonych w pokonanie Petlury, eksterminację Ukraińców w czasie Wielkiego Głodu, mimo indoktrynacji, panslawizmu (którym osobiście podcieram sobie dupę) i maszyny propagandowej o jedności narodów, Rosja przez swoją głupotę i pychę szanse na wchłonięcie Ukrainy są bliskie zeru.
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 30-06-2016 20:33:39 
"Nasza polityka zakłada ochronę ludności cywilnej przed wojną." Co dokładnie pokazała II wojna czeczeńska i zrzucanie kasetowych bomb zapalających na syryjskie miasta.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 30-06-2016 22:20:51 
Autor komentarza: Meehaw
"Nasza polityka zakłada ochronę ludności cywilnej przed wojną." Co dokładnie pokazała II wojna czeczeńska i zrzucanie kasetowych bomb zapalających na syryjskie miasta.


Dokładnie tak. Podczas II wojny światowej zginęło około 6 milionów Polaków. Wojna trwała 6 lat, był front, Powstanie Warszawskie, obozy koncentracyjne.
Podczas wojny w Iraku zginęło pomiędzy 0.5 a 1 mln. A to była wojna prowadzona z chirurgiczną dokładnością (tak przynajmniej miało być). Nie ma większych bandytów od nich.
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 30-06-2016 23:05:20 
Grzelak,
manipulujesz informacjami i prawdopodobnie nie masz pojęcia o czym mówisz. Liczba ofiar nie wynika bezpośrednio z działań militarnych (użycia broni przez amerykanów), ale z rozpadu systemu prawnego - działania różnych grup terrorystycznych, rebelianckich, rywalizację grup etnicznych, religijnych itp. też wlicza się w ofiary działań wojennych.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 01-07-2016 00:12:51 
DUŻO OSÓB TU CIEKAWE PISZĘ ALE TO JEST fORUM BOKSERSKIE NIE POLITYCZNE
 Autor komentarza: starycap
Data: 02-07-2016 08:56:25 
A boks jest pozbawiony polityki ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.