FROCH: BĘDĘ W SZOKU, JEŚLI EUBANK JR BĘDZIE WALCZYĆ Z GOŁOWKINEM

Były mistrz wagi super średniej Carl Froch przyznał, że będzie zaskoczony, jeśli jego rodak Chris Eubank Jr (23-1, 18 KO) podejmie rękawicę i zmierzy się z Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO).

- Mówią, że może dojść do tej walki we wrześniu. Jeśli rzeczywiście tak się stanie, będę w szoku. Eubankowi należałby się szacunek za wzięcie tak groźnego pojedynku. Nie podejmę się jednak typowania - mówi "Kobra".

Froch sam w przeszłości był przymierzany do starcia z Kazachem, ale skończyło się na spekulacjach, którym kres położyła decyzja Anglika o przejściu na sportową emeryturę. O tym, czy naprzeciw "GGG" stanie Eubank Jr, powinniśmy się przekonać w ciągu kilkudziesięciu godzin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 28-06-2016 10:37:53 
Rollins Data: 18-06-2016 12:42:02
Eubank Jr vs Gołowkin - bardzo fajna walka by była.

Oczywiście żelaznym faworytem Giennadij, ale Anglik mógłby pokazać się z dobrej strony.

Eubank Jr może śmiało Gołowkina brać. Kasy z tego będzie bardzo dużo, a przecież dziś czy w przyszłości szanse Anglika raczej nie wzrosną. Niech bierze tę walkę teraz, póki Gołowkin jest w średniej, bo nie wiadomo, czy się nie przeniesie wyżej w przyszłości. Z kim Eubank Jr zarobi taką kasę...?


a jedną porażkę już ma, tak że nie ma kiszenia zera w rekordzie
 Autor komentarza: tolek78
Data: 28-06-2016 10:44:09 
Eubank Jr okazałby się takim samym kozakiem jak Froch który mierzył się z najlepszymi.Ja tam uparcie twierdzę że Chris pokonałby tego rudego tchórza Canelo
 Autor komentarza: Babyshoes
Data: 28-06-2016 11:02:29 
Eubank ma naprawdę świetny dla oka styl, do tego dla wielu pięściarzy niewygodny. Też jestem zdania, że pokonałby rudego, który ma dużo gorszą motorykę i szybkość. Tutaj jednak faworytem GGG, szacun dla Chrisa.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-06-2016 11:11:25 
Eubank jr. musi mocno wierzyć w swoje umiejętności biorąc taką walkę. Nie wierze że chodzi tu o kwestie finansowe, raczej o pewność siebie juniora. Dla samego pojedynku, to znakomita wiadomość..Wyjdzie do Kazacha ktoś pewny siebie i swoich możliwości. Oczywiście najprawdopodobniejszy scenariusz to porażka Eubanka jr. przed czasem. Myślę że tata rzuci ręcznik..
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 28-06-2016 11:51:07 
Oby do tej walki doszło, ale z tego co czytałem mogą być problemy na linii rodzina Eubanków - Sky Sports. Eubanki chcą jakiejś dużej części z PPV od telewizji dla siebie i to może być przeszkoda nie do przeskczenia. Oby Hearn tam wszystko poustawiał, bo nie chcę oglądać Kazacha z kolejnym obowiązkowym pretendentem, który wyjdzie skasować pół bańki tak jak Wade, a gówno pokaże choć przed walką naszczeka się nie wiadomo jak.
 Autor komentarza: clyde22
Data: 28-06-2016 11:55:24 
To, że Eubank Jr promuje się na nazwisku Golowkina nie oznacza, że tak naprawdę chce walki. Chętnie się pomylę, ale już na konferencji po walce z Doranem już była mowa o rozbieżnościach pomiędzy Sky a Eubankami. Nie zdziwcie się jeśli usłyszymy, że pieniądze są za małe i walki z GGG nie będzie. Eubank Senior też nigdy nie zmierzył się z nikim z czołówki zza Oceanu. A gadaniu o Jonesie, Toneyu, Nunnie czy McCallumie końca nie było. Junior nie wziął rewanżu z Saundersem, bo nie chciał zwakowac tymczasowego pasa WBA. Zamiast tego wziął mismecz z Blackwellem. Ten pas dawał mu pozycję obowiązkowego do Jacobsa, ale go zwakowal, by wziąć mismecz z Doranem w obronie pada brytyjskiego. Od Saundersa Junior unika wyzwań i trudno mi uwierzyć w walkę z GGG. Eubank jest potwornie otwarty w defensywie i skończyłoby się to strasznym laniem. Z Alvarezem podobnie. Canelo ma lepszą defensywę i jest precyzyjniejszy. Garda ustawiona na podbródkowe i Chris nie ma wiele więcej na razie poza nimi. Za samo wyjście do Kazacha będzie miał u mnie wielkie uznanie, ale to dopiero jak wyjdzie.
 Autor komentarza: clyde22
Data: 28-06-2016 11:57:15 
Alvarez ma podejrzaną kondycję i walczy zrywami. Pewnie to z powodu cięcia wagi, ale Eubanka tyczy dokładnie to samo.
 Autor komentarza: starycap
Data: 28-06-2016 13:28:08 
Ale my Jubanki dżole-takie dżole ja pier....
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 28-06-2016 15:49:53 
@Rollins

Twój cytat:"Eubank Jr vs Gołowkin - bardzo fajna walka by była.

Oczywiście żelaznym faworytem Giennadij, ale Anglik mógłby pokazać się z dobrej strony.

Eubank Jr może śmiało Gołowkina brać. Kasy z tego będzie bardzo dużo, a przecież dziś czy w przyszłości szanse Anglika raczej nie wzrosną. Niech bierze tę walkę teraz, póki Gołowkin jest w średniej, bo nie wiadomo, czy się nie przeniesie wyżej w przyszłości. Z kim Eubank Jr zarobi taką kasę...?


a jedną porażkę już ma, tak że nie ma kiszenia zera w rekordzie".
#
#
#
Bardzo dobry koment.
Podpisuję się pod tym.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 28-06-2016 22:19:07 
Gdzie tam Eubankowi do Gołowkina be żartów z takim panczerem twardzielem do tego znakomicię wyszkolonym Gołowkinem to miałby problem sam froch któr ma 185 wrostu był kozakiem w Super Średniej

O czym tu mowa Alvarez by wygrał Eubankiem który walczy efektownie ale zawodnikami średnimi Jest nieopierzony młody Eubank jest niezły nie powiem ma mocny cios ale to poziom Sanduresa którego by Gołowkin znokutował.
W dodatku pozer z tymi minami przypominającymi Ojca( który był kawał boksera ) jest irytujący i śmieszny zarazem
duży za odwagę ale Gienia zleje obiję go niemiłosiernie ,Wspólczuję Ojcu jak będzie oglodał jak jego synalek tak obrywa
 Autor komentarza: Rollins
Data: 29-06-2016 01:27:11 
Saul Alvarez w wadze średniej nie imponowałby warunkami, ani tężyzną fizyczną, mimo tego, iż do ringu wnosi bardzo dużo. W dodatku z tymi słoniowymi nogami przegrywałby (w mojej opinii) z czołówką middleweight.

Nie widzę go jako zwycięzcy z takim Saundersem, Eubankiem Jrem, nawet być może Andym Lee itp (Gołowkina nawet nie wymieniam)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.