SERGIO MARTINEZ NIE WIERZY, ŻE DOJDZIE DO WALKI CANELO-GOŁOWKIN

Sergio Martinez, jeszcze kilka lat temu najlepszy pięściarz wagi średniej na świecie, nie wierzy, aby kiedykolwiek udało się doprowadzić do hitowej konfrontacji Canelo-Gołowkin.

Obozy obu pięściarzy postanowiły w tym tygodniu przesunąć walkę co najmniej do jesieni 2017 roku. Martinez radzi jednak kibicom, aby nie liczyli na to, że rzeczywiście zobaczą ich wtedy w jednym ringu.

- Nie sądzę, aby do tej walki kiedykolwiek doszło. Na pewno nie w ciągu najbliższych czterech, pięciu lat. To nie odpowiadałoby Golden Boy Promotions. Myślę, że sami pięściarze chcą walczyć z "GGG", ale promotorzy chcą ich chronić, co jest logiczne - skomentował Argentyńczyk.

Dodał, że w starciu Kazacha z Meksykaninem faworyt byłby zdecydowany. - W tej chwili wygrałby "GGG". Jest teraz najlepszym zawodnikiem wagi średniej - powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Knot
Data: 25-06-2016 17:05:54 
I ma racje
 Autor komentarza: malyboyy
Data: 25-06-2016 17:46:24 
Jakby rudy miał chociaż jedno jajo to by tą walkę wyprosił od oskarka, ale obu ta walka niepotrzebna bo to pewny wpierdol i obraz rudego bożyszcza by runął.
 Autor komentarza: Knot
Data: 25-06-2016 18:19:13 
Niestety boxxx to biznes który nieZdeDy wypacza ten sport.
Nie lubię Sraula Alfareza ale pojedynek między nim a Golonką budził by spore zainteresowanie oraz emocje, oboje sa świetni i dali by dobre widowisko ale faworytem oczywiście Kazach i jemu też bym kibicował bo nie unika konfrontacji
Z kolei pojedynek GGGGGGGGGG z Mejłeterem to nie to że chciał bić mniejszego boksera tylko jako pewny siebie gość chciał się zmierzyć z P4P i był gotowy zjechać z wagi. Wspominam to bo wielu to wywleka że niby Golonka chciał bić mniejszego, a on chciał po prostu dużej walki i był gotowy zjechać z wagi o dwie kategorie.

Dlatego mam duży szacunek do Golonki a jego brak do Sraula
 Autor komentarza: odyniec
Data: 27-06-2016 08:34:06 
Knot

wlasnie wielu nie rozroznia wyzywania do walki mniejszego a checi zejscia do mniejszego rywala z waga
to dwie zupelnie inne kwestie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.