ANDRE WARD WRACA 6 SIERPNIA STARCIEM Z BRANDEM

Andre Ward (29-0, 15 KO) w ostatniej walce przed listopadowym starciem z Siergiejem Kowaliowem (29-0-1, 26 KO) spotka się najpierw z Alexandrem Brandem (25-1, 19 KO)!

Pojedynek jednego z najlepszych zawodników rankingu P4P z mocno bijącym Kolumbijczykiem odbędzie się później niż zakładano, bo dopiero 6 sierpnia. Nie zmienia się natomiast lokalizacja - Oracle Arena w Oakland.

Walkę zakontraktowano na dystans dwunastu rund. Kontrakt ma zostać podpisany dopiero za kilka dni, lecz obie strony porozumiały się we wszystkich kwestiach, nawet finansowych. Wszystko pokaże stacja HBO w ramach wprowadzenia do listopadowej konfrontacji Warda z Kowaliowem.

Przypomnijmy, że "SOG" miał już się mierzyć z Brandem w listopadzie ubiegłego roku podczas gali Alvarez vs Cotto, lecz wtedy Amerykanin wypadł z rozpiski na skutek kontuzji kolana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 21-06-2016 23:35:17 
Słaby przeciwnik ale jesli to tylko rozruch przed Kowaliowem to wybaczam
 Autor komentarza: matd
Data: 22-06-2016 00:21:54 
Ja tez jak najbardziej wybaczam,bo i tak przed oczyma mam ten kosmos - Kowaliow vs Ward

Po drugie,tacy rywale sa najgorsi ! (vide Fonfara vs Smith) Oczywiscie,Ward to inny poziom intelektu(bokseskiego) niz nasz Andrew,ale i tak musi sie miec na bacznosci z takim gosciem,ktory nie ma nc do stracenia.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 22-06-2016 07:54:10 
Ja sie obawiam ze tak wyczekiwana przez wszystkich walka moze okazac sie za sprawa Warda nudnymi zapasami
mam nadzieje ze Kovaliov mu na to nie pozwoli bo na sedziow w usa nie ma co liczyc oni zawsze pozwalaja mu na te przytulance klincze i zapasy
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-06-2016 08:13:10 
Rywal anonimowy, ale wybacza się takie wybory, jeśli na horyzoncie jest kasowa walka..Ward z Branda zrobi głupka w ringu..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.