NAAZIM RICHARDSON: ŁOMACZENKO NUMEREM TRZY ZESTAWIENIA P4P

Naazim Richardson - jeden z najbardziej cenionych trenerów w biznesie, jest fanem boksu prezentowanego przez Wasyla Łomaczenkę (6-1, 4 KO). - Tak jak Gołowkin jest artystą nokautów, tak Łomaczenko jest artystą boksu technicznego - przekonuje znany szkoleniowiec.

Ukrainiec przeszedł dziesięć dni temu do historii boksu, zdobywając tytuł mistrza świata w drugiej kategorii po zaledwie siedmiu występach w gronie zawodowców.

WASYL ŁOMACZENKO: SERWIS SPECJALNY >>>

- To co potrafi ten chłopak jest wręcz niewyobrażalne. Aż przykro było mi patrzeć na Romana Martineza w ostatniej walce. Łomaczenko osiągnął wiele w boksie olimpijskim, teraz zdobył tytuł w drugim limicie i w moim prywatnym rankingu P4P zajmuje trzecie miejsce, tuż za Andre Wardem i Romanem Gonzalezem - stwierdził Richardson.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CompanyOfBoks
Data: 21-06-2016 20:50:28 
Już nie przesadzajcie.
 Autor komentarza: sviru1
Data: 21-06-2016 22:22:26 
Loma jest niesamowity. Top5 obecnie. Moze na wyrost jesli chodzi o obecne dokonania. Jesli chodzi o umiejetnosci to i top3 to malo.
 Autor komentarza: CompanyOfBoks
Data: 21-06-2016 23:00:37 
Loma jest swietny. Ale to nie znaczy ze moze być aż tak wysoko. List P4P jest robiona pod osiągnięcia zawodnika na zawodowym ringu. Umiejętności nie mają z tą listą nic wspólnego.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 22-06-2016 05:48:55 
Mysle iz Lomaczenko jest ciekawszym do ogladania no i wszechstronniejszym bokserem niz Ward. Amerykanin to taktyk, ktos bez slabych stro ale to taki mistrzowski rzemieslnik on odbiera rywala ochote na boks, po prostu nie dopuszcza ich do boksowania, jest to bardzo trudne, to vo on robi ale i bardzo nudne. Lomaczenko ma cios,technike,inteligencje no i ten dodatkowy zmysl walki ktory robi z niego artyste ringu, ze starszych bokserow R.S.Leonard mial walki w podobmym stylu.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 22-06-2016 07:44:30 
Grzywa
w pelni zgoda
ja osobiscie nie moge Warda ogladac bo mnie nudzi i szlag mnie trafia jak amerykanscy sedziowie pozwalaja mu na te zapasy zamiast boksu (dlatego on nigdy nie walczy poza usa)

a Łoma to zawodnik idealny
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 22-06-2016 07:55:15 
Pod względem umiejetności to dla mnie nr 1.

@CompanyOfBoks

Przecież Łomaczenko właśnie osiągnął coś, czego nie udało się osiągnąć nikomu wcześniej, więc nie rozumiem Twoich zastrzeżeń.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.