USYK: POKONAM GŁOWACKIEGO, CZUJĘ SIĘ NAJLEPSZY

Aleksander Usyk (9-0, 9 KO) już nie pierwszy raz ciepło wypowiedział się o Krzysztofie Głowackim (26-0, 16 KO), zaznaczając jednak, że pokona Polaka i poszuka kolejnych wyzwań.

- Głowacki to dobry pięściarz. Mam dla niego wiele szacunku za to, jak rozprawił się z Marco Huckiem. On go wtedy zniszczył. Z całą pewnością nie będzie to dla mnie łatwa przeprawa, lecz zrobię to, co robię cały czas, czyli będę boksował i zwyciężę - odgraża się Ukrainiec, który za cel bierze sobie już Tony'ego Bellew (27-2-1, 17 KO), championa organizacji WBC.

- Jestem gotów na podróż do Liverpoolu. W tym limicie jest kilku naprawdę mocnych facetów, ale ja czuję się najmocniejszy z nich wszystkich i najlepszy - dodał Usyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 19-06-2016 10:01:40 
" Jestem gotów na podróż do Liverpoolu. W tym limicie jest kilku naprawdę mocnych facetów, ale ja czuję się najmocniejszy z nich wszystkich i najlepszy "

Widać jak bardzo jest siebie pewny, jeszcze do Polski nie przyleciał ;)
 Autor komentarza: BOXER
Data: 19-06-2016 10:40:10 
No i myślę że ma Ustyk racje.
Główka powinien powalczyć z mniej wymagającym rywalem i zarobić pare euro bo jak przegra to po Główce.
 Autor komentarza: osieml
Data: 19-06-2016 11:16:50 
Będzie świetna walka i aż się cieszę, że u mnie w Trójmieście! Ważny dzień dla boksu, obojętnie który wygra to na pewno dadzą świetną walkę, a jestem pewien i wierzę, że wygra nasz Krzysiek.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 19-06-2016 11:29:50 
No, niestety też myślę, że Usyk pokona Głowackiego. Styl, warunki fizyczne itd
to może być za dużo.
Choć oczywiście chciałbym, żeby "Główka" znowu zaskoczył.
 Autor komentarza: polishqciape
Data: 19-06-2016 11:33:38 
Jesteś Królem jak Fonfara.
 Autor komentarza: sportsman3
Data: 19-06-2016 11:36:39 
Ale bzdury Głowacki jest nr1 na boxrec-u dodatkowo jest kompletnym bokserem i bije dużo mocniej niż Usyk.Jeśli Ukrainiec dotrwa do 10 rundy to będzie cud.Jedynym atutem Usyka jest technika i precyzja zadawania ciosów.Jeśli nawet przy wyrównanej walce dotrwa do końca walki to mistrza musi pokonać zdecydowanie - ponieważ walka będzie w Polsce.
 Autor komentarza: Knot
Data: 19-06-2016 12:06:39 
Uskok est dobry ale nie walczył z takimi rywalami jak Głowacki
 Autor komentarza: Krusher
Data: 19-06-2016 12:19:25 
A Głowacki z takim jak Usyk, to działa w 2 strony...
Nwm czy wiecie co znaczy bokser kompletny, Głowacki z całym szacunkiem takim na ten moment nie jest.
Ale liczę, że wygra ;)
 Autor komentarza: osieml
Data: 19-06-2016 14:06:24 
Słuchajcie, ale jakie słabe strony ma Głowacki, żeby przegrać z USykiem ( oczywiście nic nie ujmuje Usykowi)

- Krzysiek świetnie porusza się na nogach i czuje dystans co pokazał z Cunnem, świadczy o tym jak potrafi się dostosować do przeciwnika
- Uderzenie ma, mogą o tym powiedzieć Huck i Cunn
- Technika i obrona bez zarzutu
- CHARAKTER co jest jego największą bronią

Głowacki t kompletny zawodnik, który z walki na walkę będzie coraz lepszy
 Autor komentarza: paxoxxx
Data: 19-06-2016 14:38:04 
Krzysiek to wygra nawet jak będzie w kłopotach to nie odpuści-tacy właśnie są mistrzowie a Głowacki zdominuje tą wagę zobaczycie:)
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 19-06-2016 20:41:34 
A usyk nie powinien powalczyc jeszcze z mniej wymagającymi rywalami?
Nabiliscie sobie do glowy ze on jest bog wie kim bo ma zloto olimpijskie?
Az kim on je wygral? Z równie nie sprawdzonym bietierbijewem? Jedyne nazwisko znosne na rozkladzie. Jest bardzo sredni i przecietny na zawodowstwie. Bezsensownie traci sily na te gibanie sie. Nie wiadomo co bedzie jak dostanie bombe, kondycja na 6 rund i to nie wiadomo czy bitki, nie bije jakos poteznie. Do glowki nie wyjdzie w kasku i waciakach na rekach. Dostanie lanie jakiego sie nie spodziewacie bo do cunna i tego oszoloma hukicia to mu daleko.
 Autor komentarza: astarte
Data: 20-06-2016 01:46:00 
glowacki nie walczyl z takimi jak usyk?

przelamal hucka, zdemolowal praktycznie uss'a.

usyk nigdy nie walczyl z kims takim jak nasz krzysiu. usyk nigdy nie walczyl z kims takim jak uss, albo huck. jesli tylko krzysiek wyjdzie w pelni zmobilizowany do swej walki, tak samo jak wychodzil do hucka i ussa', jesli tylko nie zlekcewazy rywala, nie odpusci sobie itp - latwa wygrana krzyska.

ja nie tylko chce by krzysiek wygral - ja w to mocno wierze.
jedyny fajter z CW z ktorym krzysiek molgby miec rowne szanse to steryd lebiediev. moglby, gdyby sobie walke z lebiedeviem potraktowal jako sparing, bo jesli sie do niej przygotuje, to rozgniecie ruska.

polski mistrz swiata, najlepszy bokser CW krzysztof glowacki, niepokonany niezniszczalny - rozgniecie ukrainskiego wypierdka jak 19cm obcas weneckiej kurtyzany ruskiego niedopalka.
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 20-06-2016 10:22:14 
Autor komentarza: osieml
Data: 19-06-2016 14:06:24
Słuchajcie, ale jakie słabe strony ma Głowacki, żeby przegrać z USykiem ( oczywiście nic nie ujmuje Usykowi)

- Krzysiek świetnie porusza się na nogach i czuje dystans co pokazał z Cunnem, świadczy o tym jak potrafi się dostosować do przeciwnika
- Uderzenie ma, mogą o tym powiedzieć Huck i Cunn
- Technika i obrona bez zarzutu
- CHARAKTER co jest jego największą bronią

Głowacki t kompletny zawodnik, który z walki na walkę będzie coraz lepszy.
Nawet tak nie dowcipkuj. Krzysiek leżał z Hukiciem i pływał z Cunnem. Gdzie (technicznie) Hukić i Cunn, a gdzie Usyk? Usyk nie popełnia głupich błędów, lata po ringu jak motylek, bije jak chce z obu rąk. Z tymi co walczył do tej pory to jedynie się bawił po kilka rund, a potem kończył na komendę.

Lubię Głowackiego, życzę mu jak najlepiej, ale stawianie go w roli faworyta przez polskie media to taka dobra mina do złej gry - rodzaj propagandy i zwyczajnej nierzetelności. Kibice to kupią, kupią PPV, żeby zobaczyć łatwe i przyjemne dla oka zwycięstwo, a jak coś nie pójdzie, to będą pluć.
Nie ma większego wyzwania dla Krzyśka niż Usyk. Każdy inny zawodnik w CW byłby absolutnie do pokonania, Usyk? Z pomocą bożą. Bez niej będzie baaardzo ciężko.

Na + dla Krzyśka charakter i siła pojedynczego niesygnalizowanego ciosu. Na - cała reszta z doświadczeniem włącznie. Usyk to technicznie jeden z najlepszych w ogóle. Nie będzie stał jak kloc na środku ringu, ani nie będzie jechał na zderzenie czołowe. Nie będzie się też wdawał w głupie wymiany.
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 20-06-2016 10:29:50 
Autor komentarza: astarte
Data: 20-06-2016 01:46:00
glowacki nie walczyl z takimi jak usyk?

przelamal hucka, zdemolowal praktycznie uss'a.


Doceniam Głowackiego, ale z Hukiciem leżał i przegrywał na punkty do 11 rundy. W rewanżu mogłoby być różnie. Zdemolował emeryta USS'a - USS ma watę w rękach, rusza się w ten sposób, że pada na dupę od byle ciosu - po prostu traci równowagę. Usyk jest i większy i duuuuużo lepiej wyszkolony i znacznie mądrzejszy boksersko od tych dwóch.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.