DOBRA WALKA - GROMADZKI LEPSZY OD RUNOWSKIEGO

Niepokonani dotąd Tomasz Gromadzki (2-0-1, 1 KO) oraz Mariusz Runowski (4-1, 2 KO) dali kawał dobrego boksu. Może nie był to techniczny bój, za to bardzo zacięty i obfitujący w dużą ilość ciężkich ciosów.

Zaczęło po myśli Runowskiego, który krótkim prawym rzucił rywala na deski. Za moment poprawił lewym sierpowym, ale w końcówce Gromadzki już ostro nacierał i odrabiał straty. W drugim starciu odpowiedział dwoma mocnymi prawymi podbródkami, a od trzeciej systematycznie spychał przeciwnika go do odwrotu. Celnie trafiał akcją lewy na dół-prawy krzyżowy na górę. Mariusz od czasu do czasu odpowiedział jakimś mocnym sierpem, ale generalnie przewagę miał Tomek. I znalazło to potwierdzenie w punktacji Roberta Gortata, który wskazał na Gromadzkiego w stosunku 60:54. Naszym zdaniem odrobinę za wysoko, bo my widzieliśmy to 59:55, ale zwycięzca się zgadza i to najważniejsze...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Graham
Data: 18-06-2016 23:43:29 
Ogolnie walka nie jestem zainteresowany tylko czy jeżeli Runowski położył Gromadzkiego na dechy w 1 rundzie to runda nie powinna byc 10:8 dla Runowskiego? co oznaczało by ze werdykt max to 58:55?
 Autor komentarza: SzarmanckiAdorator
Data: 20-06-2016 00:46:40 
UP
Chyba ze Gromadzki by wygrywal mega wyraznie runde i w końcówce polecial na dechy i bez problemu wstal to wtedy mozna dac np 9-9
 Autor komentarza: TomekZadyma
Data: 20-06-2016 09:50:12 
Ja to widziałem z tej strony że sędzia powiedział break i Runowski z ciosem bez odskoku od razu doskoczył i sędzia dla tego mnie nie liczył.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.