MENEDŻER PROWODNIKOWA NIE WYKLUCZA REWANŻU Z MOLINĄ

Menedżer Rusłana Prowodnikowa (25-5, 18 KO) twierdzi, że możliwa jest walka rewanżowa z Johnem Moliną Jr (29-6, 23 KO) - nie jest jednak przekonany, czy Rosjanin jej chce.

Prowodnikow przegrał z Moliną w ubiegły weekend. Po pojedynku był zawiedziony i przyznał, że sam nie wie, czy będzie dłużej boksować.

- Rewanż jest oczywiście możliwy, ale wszystko zależy od Rusłana i od tego, czy miałby on jakiś sens. Za wcześnie, by o tym rozmawiać. Coś było w tej walce nie tak, chociaż obóz był dobry. Może to kwestia psychologiczna. Rusłan wszystko przemyśli i niedługo podejmie jakąś decyzję odnośnie przyszłości - mówi Wadim Korniłow.

W walce z Moliną Prowodnikow doznał trzeciej porażki na przestrzeni pięciu pojedynków.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 18-06-2016 15:54:26 
Prowodnikow jest za wolny na nogach, za długo czeka, za mało aktywny. Nic dziwnego, że ma trochę dość - nie dość, że w walce zawsze zbierze fest po ryju, to jeszcze nie zawsze wygra.

Co innego bokser szybki, sprytny, ruchliwy. Prowodnikow powinien iść na żywioł ze swoim stylem, ze swoimi warunkami. Na wyniszczenie. Coś a'la Wolak styl. Paweł nie miał takiego ciosu, więc często się męczył, Rusek zapewne radziłby sobie lepiej ze swoimi kamieniami w rękach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.